سه‌شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۰  |  Tuesday, 28 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۰۶۶۴
تاریخ انتشار : ۳۹ : ۱۲ - ۰۶ خرداد ۱۴۰۰

به گزارش دیباچه،به نقل از سی ان بی سی، جف بزوس مدیر عامل آمازون در ۵ ژوئیه از سمت خود کناره گیری خواهد کرد و ریاست این شرکت به رئیس بخش رایانش ابری اندی جسی (Andrew R. Jassy) واگذار خواهد کرد.

بزوس روز دیروز در جلسه سالانه سهامداران آمازون، گفت: "ما آن تاریخ را انتخاب کردیم، زیرا برای من احساسی است، چون این روز روزی است که آمازون دقیقاً ۲۷ سال پیش در سال ۱۹۹۴ ثبت شد. "

جانشین جف بزوس در آمازون

شرکت آمازون در ماه فوریه اعلام کرد که جف بزوس اواخر سال جاری پست خود را ترک خواهد کرد. بزوس به رئیس اجرایی هیئت مدیره آمازون منتقل می‌شود و انتظار می‌رود زمان بیشتری را به ابتکاراتی مانند صندوق زمین بزوس، سفینه فضایی بلو اوریجین، واشنگتن پست و صندوق روز ۱ آمازون، اختصاص دهد.

روز احساسی پس از ۲۷ سال در شرکت آمازون!

این شرکت برنامه‌های خود برای جانشینی را مسکوت نگه داشته بود، هرچند تماشاگران حدس می‌زدند که یا جسی یا جف ویلک، که در ماه اوت گذشته از سمت خود به عنوان رئیس تجارت جهانی آمازون بازنشسته شد، جانشین احتمالی بزوس خواهند بود. شایان ذکر است تا اینجا دلیل این امر مشخص نیست.

البته اخیرا شرکت آمازون درگیر محکومیت های بسیاری در پرونده های مختلف شده و شاید دلیل کنار رفتن بزوس از مدیر عاملی آمازون این موضوع باشد. مثلا به تازگی شرکت آمازون بازهم مورد اتهام آزارجنسی علیه زنان قرارگرفت و در مقابل پیروزی بزرگ مصرف کنندگان محکوم شد. داستان مورد آخر از این قرار است که، دادگاه تجدیدنظر در کالیفرنیا حکم داد که آمازون در قبال محصولات فروخته شده از طریق بازار توسط یک فروشنده شخص ثالث، مسئول است. این دومین پرونده اصلی در کالیفرنیا است که دادگاه تجدیدنظر موضع دیرینه آمازون که می‌گوید فقط یک واسطه بین خریداران و فروشندگان شخص ثالث بوده را رد کرده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با میلاد اکبری آهنگساز ،خواننده و تنظیم‌کننده موسیقی

خواننده و آهنگساز سهم بسزایی در تلطیف سکانس‌های اثر نمایشی دارد | شرکت‌های موسیقی برای یک اثر هنری آنچنان ارزشی قائل نیستند!

۱۴:۲۷  -  ۰۶ مهر ۱۴۰۰
گفت و گو دیباچه با مدیرعامل خانه اردیبهشت اودلاجان

‌می‌خواهیم جریان احیای بافت تاریخی شهرمان را ادامه بدهیم

۱۸:۰۱  -  ۰۴ مهر ۱۴۰۰
بابک زرین "از آهنگسازان و تنظیم کنندگان ترانه و آثار نمایشی به دیباچه گفت

موسیقی نقس بسزایی رادر تکامل هیجانات واحساسات یک اثرنمایشی بازی میکند | موسیقی" افرا"ساختار فرا مرزی دارد!

۱۷:۴۲  -  ۰۴ مهر ۱۴۰۰
گفتگو منتشر نشده برنامه «مدیا» با مرحوم سیامک اطلسی

پاسخ تامل برانگیز آقای بازیگر به یک سوال؛ هر آن منتظر مرگ هستم!

۱۷:۳۵  -  ۰۴ مهر ۱۴۰۰
گفتگو دیباچه با محسن امامیان نویسنده کتاب "سعی هشتم"

تغییر ساختار مدیریتی در سازمان صدا و سیما مانع از ساخت سریال ۲۶ قسمتی حضرت هاجر (ع) شد!

۱۰:۲۸  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار