چهارشنبه ۰۷ مهر ۱۴۰۰  |  Wednesday, 29 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۰۶۲۵
تاریخ انتشار : ۲۵ : ۱۷ - ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰

به گزارش دیباچه ،شرکت اپل از شنیدن اینکه گمرک ایالات متحده بیش از ۳۶۰۰۰ جفتAirPod جعلی را در سین سیناتی توقیف کرده ابراز خوشحالی کرد.

مطمئناً اقدامی که آژانس آمریکایی انجام داده است مورد رضایت اپل نیست، زیرا در شرایطی مانند این مورد، تقلید راهی غیرقانونی برای جعل و تقلب از کار سخت و سرمایه گذاری اپل نیست. طبق بررسی گمرک و گشت مرزی ایالات متحده، AirPod‌های جعلی در سه بسته جداگانه تحویل داده شدند که هر کدام حاوی ۱۲ هزار واحد بود. اگر دستگاه‌ها واقعی بودند، ارزش هر کیسه ۵۲۸۰ دلار بود. بسته‌ها به یک آدرس در دیتون، کنتاکی می‌رفتند و نام آن‌ها "Elite Pods" بودند.

جالب اینجاست که گمرک ایالات متحده گفته است که کپی برداری‌ها برای نقض حق ثبت اختراع اپل نیازی به درج نام Apple AirPods بر روی خود ندارند. گمرک و گشت مرزی ایالات متحده در بیانیه مطبوعاتی گفت: "در این نمونه، بازرسی بیشتر از هدفون‌ها نشان داد که شکل و طرح آن‌ها پیکربندی محافظت شده اپل را تکرار می‌کند. "

نظر مدیر بندر سینسیناتی در رابطه با محصولات تقلبی

ریچارد گیلسپی، مدیر بندر سینسیناتی می‌گوید: "محصولات تقلبی در نگاه اول می‌توانند فریب دهند. آن‌ها اغلب ارزان‌تر هستند و می‌توانند بسیار شبیه به واقعی باشند. با این حال، محصولات پایین‌تر ممکن است هزینه بیشتری برای مصرف کنندگان داشته باشند نسبت به خرید کالای اصلی به این دلیل که احتمال تولید مواد نامرغوب و عملکرد قطعات بسیار زیاد است. حمایت از مشاغل مشروع یک انتخاب هوشمندانه است و خرید از شرکت‌های معتمد در برابر نقض احتمالی حقوق بشر و آسیب رساندن به اقتصاد ما محافظت می‌کند. "

گمرک ایالات متحده بیش از ۳۶۰۰۰ جفتAirPod جعلی را در سین سیناتی توقیف کرد!

ایرپاد‌های جعلی نیازی به استفاده از نام Apple AirPods برای نقض حق ثبت اختراع تولید کننده نبودند برای اطمینان از اینکه کالای تقلبی گمرک ایالات متحده پیشنهاد می‌کند فهرستی از خرده فروشی‌های مجاز تولید کننده دریافت کنید. خرید یک محصول از یک خرده فروش غیر مجاز می‌تواند سرنخ بزرگی از جعلی بودن یک محصول باشد. این آژانس همچنین به مصرف کنندگان پیشنهاد می‌کند شماره سریال‌ها را با پایگاه داده‌های سازنده بررسی کنند تا ببینند آیا یک محصول قانونی است یا خیر.

به خاطر داشته باشید که اگر قیمت یک محصول خیلی ارزان باشد، می‌تواند جعلی باشد که با قطعات پایین ساخته شده است. همانطور که گمرک و گشت مرزی می‌گوید، "علاوه بر این، استفاده از عقل سلیم در مورد خرید‌هایی که بسیار ارزان به نظر می‌رسند" خیلی درست نیستند "می تواند مصرف کنندگان را از هدر رفتن پول خود برای خرید یک محصول فرومایه جلوگیری کند. حمایت از شرکت‌های نامشروع می‌تواند بسیار پرهزینه‌تر از آنچه که واقعی است انجام شود. "

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با میلاد اکبری آهنگساز ،خواننده و تنظیم‌کننده موسیقی

خواننده و آهنگساز سهم بسزایی در تلطیف سکانس‌های اثر نمایشی دارد | شرکت‌های موسیقی برای یک اثر هنری آنچنان ارزشی قائل نیستند!

۱۴:۲۷  -  ۰۶ مهر ۱۴۰۰
گفت و گو دیباچه با مدیرعامل خانه اردیبهشت اودلاجان

‌می‌خواهیم جریان احیای بافت تاریخی شهرمان را ادامه بدهیم

۱۸:۰۱  -  ۰۴ مهر ۱۴۰۰
بابک زرین "از آهنگسازان و تنظیم کنندگان ترانه و آثار نمایشی به دیباچه گفت

موسیقی نقس بسزایی رادر تکامل هیجانات واحساسات یک اثرنمایشی بازی میکند | موسیقی" افرا"ساختار فرا مرزی دارد!

۱۷:۴۲  -  ۰۴ مهر ۱۴۰۰
گفتگو منتشر نشده برنامه «مدیا» با مرحوم سیامک اطلسی

پاسخ تامل برانگیز آقای بازیگر به یک سوال؛ هر آن منتظر مرگ هستم!

۱۷:۳۵  -  ۰۴ مهر ۱۴۰۰
گفتگو دیباچه با محسن امامیان نویسنده کتاب "سعی هشتم"

تغییر ساختار مدیریتی در سازمان صدا و سیما مانع از ساخت سریال ۲۶ قسمتی حضرت هاجر (ع) شد!

۱۰:۲۸  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار