يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  Sunday, 09 May 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۰۵۴۵
تاریخ انتشار : ۰۲ : ۱۰ - ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
محمد حسین فرحبخش تهیه کننده فیلم سینمایی  «تکخال» می‌گوید فعلا قصدی برای اکران آنلاین این فیلم سینمایی ندارد چراکه فیلم در زمان اکران فروش خوبی داشت و امیدوار است با باز شدن سینما‌ها به فروش خود ادامه دهد.

تهیه کننده کمدی موزیکال «تکخال» در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری دیباچه در پاسخ به این پرسش که باتوجه به وضعیت نامشخص سینما‌ها به واسطه تعطیلی در شرایط قرمز کرونایی آیا برنامه‌ای برای اکران آنلاین این فیلم سینمایی دارد یا نه، مطرح کرد: «تکخال» از جمله فیلم‌های سینمایی بود که در نوروز ۱۴۰۰ روی پرده سینما‌ها رفت. این فیلم ۲ بار در این زمان اکران داشت مخاطب خود را پیدا می‌کرد که سینما‌ها تعطیل شد.
 
مخاطبانی که در شرایط کرونایی به سینما می‌روند، خطری تهدیدشان نمی‌کند | سینما‌ها در صورتی باید بسته باشند که همه کشور تعطیل شود!

وی ادامه داد: فعلا به اکران آنلاین فکر نمی‌کنیم چراکه فیلم در مدت زمانی که اکران شد حدود ۳۰۰ میلیون تومان فروش داشت و مخاطبان از فیلم راضی بودند که برای ما مهم رضایت مخاطبان است.

تهیه کننده «تکخال» تاکید کرد: امیدوارم هرچه زودتر سینما‌ها باز شوند تا این فیلم دوباره اکران‌های خود را در سراسر کشور خود را از سر بگیرد.

فرحبخش همچنین بیان کرد: فروش فیلم ما در همان چند روزی که اکران شد، خوب بود و حتی اگر ما هم بخواهیم به اکران آنلاین بپیوندیم سینما‌ها نمی‌گذارند چراکه امیدشان به فروش این فیلم سینمایی است.

وی در جواب به این سوال که آیا پروژه جدیدی در دست دارو یا نه، تصریح کرد: فعلا پروژه جدیدی ندارم و منتظر بازگشایی سینما‌ها و فروکش کردن کرونا هستم.

تهیه کننده «تکخال» با اشاره به اینکه تعطیلی سینما‌ها در شرایط کرونا غلط است، گفت: مخاطبانی که در شرایط کرونایی به سینما می‌روند، خطری تهدیدشان نمی‌کند چراکه پروتکل‌های بهداشتی به صورت کامل رعایت می‌شود و تاکنون حتی یک مورد هم گزارش نشده است که کسی از سینما رفتن کرونا گرفته است.

فرحبخش در پایان عنوان کرد: متاسفانه تصمیم‌های غیرمنطقی کارشناسان باعث تعطیلی سینما‌ها شده است. سینما‌ها در صورتی باید بسته باشند که همه کشور تعطیل شود.

فیلم سینمایی «تکخال» تازه‌ترین محصول پارسافیلم است که بر بستری مفرح، داستانی عاشقانه-حادثه‌ای را روایت می‌کند.

پوریا پورسرخ، سحر قریشی، شبنم قلی‌خانی، امیر کربلایی‌زاده، مریم قجر، الهام عقیلی و با حضور یوسف تیموری بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

«تکخال» یک کمدی موزیکال است درباره مردی گرفتار در میان بانوان متعدد؛ این مرد تلاش دارد با خویشتن‌داری، در مسیر راست قرار گیرد، ولی درستکاری در روزگار غلبه ناراستی‌ها، کار ساده‌ای نیست.
 
گفت و گو از سپیده شریعت رضوی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گپ و گفت صمیمی دیباچه با امیر کربلایی‌زاده درباره وضعیت سخت این روزهای تئاتر

طی سالهای اخیر ،هیچ برنامه درستی برای معرفی هنر ناب تئاتر نداشتیم | هنرمندان این عرصه در شرایط کرونا، شناسایی و کُددار شوند تا حقوق ماهیانه بگیرند

۱۱:۴۸  -  ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
«فقیهه سلطانی»، بازیگر تلویزیون، تئاتر و سینما در گفتگو با دیباچه گفت:

تحمل ریتم کُند سریال‌های اخیر را ندارم | تصویری که از زن در سریال‌ها به نمایش در می‌آید را نمی‌پسندم!

۱۰:۴۰  -  ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
«اصغر پیران»، خواننده و بازیگر سینما و تئاتر در گفتگو با دیباچه گفت:

بامداد افشار می‌گوید " جنس صدای من با آهنگسازی او سازگارتر است | من نه سبک دارم و نه تعزیه­ خوان هستم!

۱۲:۵۴  -  ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
گفتگو «دیباچه» با لیلا صبوحی نویسنده «نیوتن زیر دختر گردو»

 خودسانسوری در زنان نویسنده بیشتر است | این روز‌ها مشغول بازنویسی خاطره‌های پدرم هستم!

۱۱:۰۴  -  ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار