يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  Sunday, 09 May 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۰۵۲۸
تاریخ انتشار : ۳۳ : ۱۴ - ۲۹ فروردين ۱۴۰۰

محسن هاشمی در حاشیه جلسه امروز شورای شهر و در جمع خبرنگاران گفت: موج چهارم کرونا همچنان ادامه دارد چراکه پروتکل‌ها بهداشتی در سطح شهر کم‌تر از ۶۰ درصد رعایت می‌شود.

به گزارش دیباچه ، وی افزود: متأسفانه گزارشاتی داریم که این پروتکل‌ها شاید کم‌تر از ۵۰ درصد رعایت می‌شود. این موضوع خطرناک بوده و باعث می‌شود تا این موج کرونا به صورت فوری رعایت نشود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: به علاوه ما به زودی ۴ انتخابات و انتخابات ریاست جمهوری را در پیش رو داریم و این امر نیز نگرانی‌ها را به ویژه در تهران بیشتر می‌کند.

محسن هاشمی :  : بررسی آمار فوتی‌های بهشت زهرا نگرانی زیادی ایجاد کرده است!

هاشمی با اشاره بر لزوم ایجاد کمیته ویژه کنترل کرونا ابراز داشت : بررسی آمار فوتی‌های بهشت زهرا نگرانی زیادی ایجاد کرده است. قرار است این نگرانی را با ارسال نامه‌ای به ستاد کرونای تهران و ستاد کرونای کشور اعلام کنیم. لذا باید کمیته بحران جدی برای این دو ماه پیش رو به ویژه برای آئین نامه فعالیت‌های انتخاباتی برای برگزاری پرشور انتخابات ایجاد شود.

وی در پاسخ به این سوال که راهکار عملی کنترل کرونا چیست، عنوان کرد: تعطیلی کامل شهر امکان پذیر نیست اما رعایت پروتکل‌ها باید از حد فعلی بیشتر باشد. بر اساس آخرین گزارش‌ها، حضور بیش از ۱۵ الی ۲۰ دقیقه در ناوگان حمل و نقل عمومی آن هم با ظرفیت حدود ۴۰ درصد خطرناک است و توصیه می‌شود مردم کم‌تر از این ناوگان استفاده کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد: ما تقریباً به ۲۰۰ میلیون دوز واکسن برای واکسیناسیون عمومی نیاز داریم که این امر نیز به زودی محقق نمی‌شود لذا برای کنترل شیوع، باید سامانه حمل و نقل عمومی را تقویت و واگن‌های بیشتری را اضافه کنیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گپ و گفت صمیمی دیباچه با امیر کربلایی‌زاده درباره وضعیت سخت این روزهای تئاتر

طی سالهای اخیر ،هیچ برنامه درستی برای معرفی هنر ناب تئاتر نداشتیم | هنرمندان این عرصه در شرایط کرونا، شناسایی و کُددار شوند تا حقوق ماهیانه بگیرند

۱۱:۴۸  -  ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
«فقیهه سلطانی»، بازیگر تلویزیون، تئاتر و سینما در گفتگو با دیباچه گفت:

تحمل ریتم کُند سریال‌های اخیر را ندارم | تصویری که از زن در سریال‌ها به نمایش در می‌آید را نمی‌پسندم!

۱۰:۴۰  -  ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
«اصغر پیران»، خواننده و بازیگر سینما و تئاتر در گفتگو با دیباچه گفت:

بامداد افشار می‌گوید " جنس صدای من با آهنگسازی او سازگارتر است | من نه سبک دارم و نه تعزیه­ خوان هستم!

۱۲:۵۴  -  ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
گفتگو «دیباچه» با لیلا صبوحی نویسنده «نیوتن زیر دختر گردو»

 خودسانسوری در زنان نویسنده بیشتر است | این روز‌ها مشغول بازنویسی خاطره‌های پدرم هستم!

۱۱:۰۴  -  ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار