يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  Sunday, 09 May 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۰۵۲۱
تاریخ انتشار : ۰۳ : ۱۳ - ۲۸ فروردين ۱۴۰۰
سیروس غفوریان فر کارآفرین شب گذشته ۲۷ فروردین در برنامه «انتخاب در آینه اقتصاد» رادیو اقتصاد از فعالیت‌های خود و موانع و مشکلات آن سخن گفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری دیباچه، برنامه «انتخاب در آینه اقتصاد» رادیو اقتصاد شب گذشته جمعه ۲۷ فروردین با سیروس غفوریان فر کارآفرین و فعال رسانه‌ای به گفتگو نشست.

وی در این برنامه رادیویی درباره فعالیت‌های خود اظهار کرد: بخش اعظم فعالیت‌های ما چه در بخش رسانه و چه در بخش مدیریت کسب و کار فرهنگی و آموزشی است و حجم بیشتر این فعالیت‌ها طی سال‌های گذشته تبادل فرهنگی با کشور‌های هم جوار و یا کشور‌های حوزه اروپایی و آسیای شرقی بوده است.
 
قوانین دولت در بخش تولید دست و پا گیر است |  درگیری با سازمان تامین اجتماعی و وزارت کار!

این کارآفرین درباره موانع و مشکلات فعالیت‌های خود افزود: بحث داغ این روز‌ها درگیری‌هایی است که حوزه‌های اقتصادی با پاندمی کووید ۱۹ داشته است و ما هم بدون تردید از این ماجرا مستثنی نبوده ایم. موانع و مشکلات ما در این مدت به ۲ بخش تقسیم می‌شود. بخش اول مربوط به چند ماه اولی بود که ما با این بحران مواجه شدیم چراکه حوزه بین الملل کار مجموعه ما به شدت فعال بود و هیات‌های اعزامی به خارج از کشور داشتیم و یا تیم‌هایی از کشور‌های مختلف به ایران سفر می‌کردند، اما با وجود کرونا این بخش با مشکل مواجه شد.

غفوریان فر بیان کرد: مشکل دوم در چند ماه اول بحران کرونا این بود که امکان تجمع برایمان فراهم نبود در صورتی که ماهیت کار ما بهره بردن از نیرو‌های انسانی است. همچنین پس از روبه رو شدن با بخش اول مشکلات حال باید به فکر شناسایی و حل موانع می‌بودیم.

مدیرعامل موسسه فرهنگی  و هنری « عصرگفتگوی قلم » ، با بیان اینکه بخش دولتی مهم‌ترین چالش در بخش تولید است، مطرح کرد: قوانینی مانند تامین اجتماعی، وزارت کار و... که در بخش دولتی وجود دارد دست و پای ما را برای کار می‌بندد در حالی که ما در بخش خصوصی بالاخره می‌توانیم گلیم خود را از آب بیرون بکشیم.

این فعال رسانه در پایان تاکید کرد: شرکت‌ها و موسسات مبتنی بر نیروی انسانی و اشتغال زایی بالا به دلیل مسایل و پرونده‌هایی که جاری می‌شود، درگیری بالایی با سازمان تامین اجتماعی و وزارت کار دارند. همچنین از آنجاکه ما کار رسانه هم می‌کنیم با دارایی نیز این مشکلات را داریم.

برنامه «انتخاب در آینه اقتصاد» رادیو اقتصاد پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها ساعت ۲۱:۰۵ به مدت ۲۵ دقیقه روی آنتن می‌رود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گپ و گفت صمیمی دیباچه با امیر کربلایی‌زاده درباره وضعیت سخت این روزهای تئاتر

طی سالهای اخیر ،هیچ برنامه درستی برای معرفی هنر ناب تئاتر نداشتیم | هنرمندان این عرصه در شرایط کرونا، شناسایی و کُددار شوند تا حقوق ماهیانه بگیرند

۱۱:۴۸  -  ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
«فقیهه سلطانی»، بازیگر تلویزیون، تئاتر و سینما در گفتگو با دیباچه گفت:

تحمل ریتم کُند سریال‌های اخیر را ندارم | تصویری که از زن در سریال‌ها به نمایش در می‌آید را نمی‌پسندم!

۱۰:۴۰  -  ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
«اصغر پیران»، خواننده و بازیگر سینما و تئاتر در گفتگو با دیباچه گفت:

بامداد افشار می‌گوید " جنس صدای من با آهنگسازی او سازگارتر است | من نه سبک دارم و نه تعزیه­ خوان هستم!

۱۲:۵۴  -  ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
گفتگو «دیباچه» با لیلا صبوحی نویسنده «نیوتن زیر دختر گردو»

 خودسانسوری در زنان نویسنده بیشتر است | این روز‌ها مشغول بازنویسی خاطره‌های پدرم هستم!

۱۱:۰۴  -  ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار