سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹  |  Tuesday, 02 March 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۰۴۲۷
تاریخ انتشار : ۲۹ : ۱۴ - ۰۹ آذر ۱۳۹۹

 جلال‌الدین معیریان پس از حدود یک ماه بستری بودن در بیمارستان به دلیل ابتلا به کرونا به منزل بازگشت.

به گزارش دیباچه، بابک معیریان - فرزند این طراح چهره‌پردازی نامدار سینما - گفت: خوشبختانه روز گذشته پدرم که بیش از ۲۰ روز در بیمارستان بستری بود ترخیص شد و اوضاع عمومی‌شان خیلی بهتر است.

او با اشاره به اینکه درگیری ریه با کرونا کاملا رفع شده افزود: از این پس باید مراقبت و فیزیوتراپی (ریه) در منزل انجام شود و همین که به خانه برگشته‌اند برای ما جای شکر و خوشحالی زیادی دارد.

 جلال‌الدین معیریان، طراح چهره پرداز نامدار، پس از ۲۰ روز مبارزه با کرونا، به منزل بازگشت

جلال‌الدین معیریان که متولد سال ۱۳۲۰ است، کار خود را به عنوان چهره پرداز با فیلم «آرامش در حضور دیگران» ناصر تقوایی آغاز کرد و در طول این سال‌ها، مسئولیت طراحی و چهره‌پردازی در فیلم‌های زیادی را بر عهده داشته که از آن جمله به «مرگ یزدگرد» بهرام بیضایی، «کمال الملک» علی حاتمی، «سرب» و «رد پای گرگ» مسعود کیمیایی، «کشتی آنجلیکا» محمد بزرگ‌نیا، «جیب‌برها به بهشت نمیروند» ابوالحسن داوودی، «دو نفر و نصفی» یدالله صمدی، «سارا» داریوش مهرجویی، «خانه ای روی آب» بهمن فرمان آرا، «قارچ سمی» و «مزرعه پدری» رسول ملاقلی پور و «افسانه آه» و «آتش بس» تهمینه میلانی می‌توان اشاره کرد. 

او ۱۲ آبان‌ماه به دلیل مبتلا شدن به کرونا در بیمارستان بستری شد و با وجود ۸۰ درصد درگیری ریه در مقطعی، بخاطر مساعد نبودن روند درمانی به بیمارستان دیگری منتقل شد

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹