يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹  |  Sunday, 17 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۰۴۰۸
تاریخ انتشار : ۳۴ : ۱۶ - ۱۰ آبان ۱۳۹۹

کنسرتو ویلن «هوشنگان» که به سبک موسیقی ملی ایران و در سه موومان تصنیف شده است، به همت علی جعفری‌پویان به زودی منتشر خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری دیباچه، علی جعفری‌پویان، نوازنده ویلن، در تازه‌ترین فعالیت موسیقایی‌اش، کنسرتو ویلن «هوشنگان» به آهنگسازی هوشنگ کامکار (آهنگساز) را منتشر می‌کند.

کنسرتو ویلن «هوشنگان» در آستانه انتشار !

هوشنگ کامکار درباره پروژه «هوشنگان» که قرار است از اواسط هفته جاری در قالب پلتفرم‌های بین‌المللی توزیع شود، توضیح داده است: «کنسرتو ویلن «هوشنگان» به سبک موسیقی ملی ایران در سه موومان تصنیف شده که در آن از موتیف‌های موسیقی سنتی ایران و موسیقی کردی با ترکیب عوامل و تکنیک‌های موسیقی کلاسیک غربی به گونه‌ای که هویت ملی آن حفظ شود، استفاده شده است. هوشنگان اشاره به نام خود من و پدر نوازنده ویلن اثر است.»

هوشنگ کامکار، آهنگساز، علی جعفری پویان، تک‌نواز ویلن، ارسلان کامکار، نوازنده ویلن و ویولا، نگار نوراد، نوازنده ویلنسل، سیاوش کامکار (استودیو سیا) ضبط صدا، بهروز زندی توسل (ویرایش صدا)، حامی حقیقی (میکس و مسترینگ)، فرید حامدی (طراحی و گرافیک)، کامبیز باقری از گروه هنری ۱۷ (عکاس)، حامد نیک‌پی از مجموعه زنگ رکوردز (ناشر)، گروه اجرایی این آلبوم را تشکیل می‌دهند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹