جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  Friday, 07 May 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۰۲۸۹
تاریخ انتشار : ۵۴ : ۱۰ - ۰۱ شهريور ۱۳۹۹

به گزارش دیباچه، هفتادوچهارمین دوره اهدای جوایز «تونی» به بهترین‌های دنیای تئاتر که پیش‌تر به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاده بود، پائیز امسال به صورت مجازی برگزار می‌شود.

متولیان برگزاری مراسم تونی دیروز (جمعه) اعلام کردند جوایز تونی ۲۰۲۰ پائیز امسال به صورت دیجیتال برگزار می‌شود. زمان و پلتفرم برگزاری این مراسم به زودی اعلام خواهد شد.

« کرونا » برگزارکنندگان هفتادوچهارمین دوره اهدای جوایز «تونی» را به دردسر انداخت!

هفتادوچهارمین دوره اهدای جوایز تونی که معادل اسکار دنیای تئاتر در نظر گرفته می‌شود، قرار بود هفتم ژوئن (۱۸ خرداد ۹۹) به صورت حضوری در تالار موسیقی رادیو سیتی نیویورک برگزار شود اما تعطیلی برادوی برگزاری این مراسم را غیرممکن کرد. تئاترهای برادوی در پی شیوع ویروس کرونا در جهان، از ۱۲ مارس (۲۲ اسفند ۹۸) تعطیل شد و گروه تجاری برادوی لیگ اعلام کرد این پایتخت تئاتر جهان تا ژانویه ۲۰۲۱ (اسفند-بهمن۹۹) فعالیتی نخواهد داشت.  

شارلوت سنت مارتین (Charlotte St. Martin) رئیس برادوی لیگ و هیثر هیچنز (Heather Hitchens) رئیس و مدیرعامل انجمن تئاتر آمریکا (American Theatre Wing) دیگر متولی برگزاری جوایز تونی در این باره می‌گویند: اگرچه رویدادهای بی‌سابقه، فصل تئاتر ۲۰۲۰-۲۰۱۹ را کوتاه کرد اما امسال سالی پر از آثار استثنائی بود که مستحق تقدیر هستند. خوشحالیم که نه تنها راهی برای قدردانی درخور و مناسب از دستاوردهای شگفت‌انگیز هنرمندانمان در این فصل پیدا کرده‌ایم بلکه توانستیم به جامعه تئاتر روحیه داده و به جهان نشان دهیم که چه چیزی خانواده برادوی را در این دوره دشوار این چنین خاص می‌کند.  نمایش تحت هر شرایطی باید ادامه پیدا کند و اینطور نیز خواهد شد.

 

منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
«فقیهه سلطانی»، بازیگر تلویزیون، تئاتر و سینما در گفتگو با دیباچه گفت:

تحمل ریتم کُند سریال‌های اخیر را ندارم | تصویری که از زن در سریال‌ها به نمایش در می‌آید را نمی‌پسندم!

۱۰:۴۰  -  ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
«اصغر پیران»، خواننده و بازیگر سینما و تئاتر در گفتگو با دیباچه گفت:

بامداد افشار می‌گوید " جنس صدای من با آهنگسازی او سازگارتر است | من نه سبک دارم و نه تعزیه­ خوان هستم!

۱۲:۵۴  -  ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
گفتگو «دیباچه» با لیلا صبوحی نویسنده «نیوتن زیر دختر گردو»

 خودسانسوری در زنان نویسنده بیشتر است | این روز‌ها مشغول بازنویسی خاطره‌های پدرم هستم!

۱۱:۰۴  -  ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار