جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  Friday, 07 May 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۰۲۶
تاریخ انتشار : ۱۱ : ۱۱ - ۲۲ بهمن ۱۳۹۴
پس از حضور هنگامه قاضیانی در عرصه موسیقی، نسرین مقانلو هم بازیگر دیگری است که وارد حوزه همکاریدر یک آلبوم موسیقی شده است. مقانلو در این باره می گوید:« سال‌ها بود که بچه‌های موسیقی به من می‌گفتند که چرا دکلمه نمی‌کنم.

دیباچه :

تقریباً دو سال پیش این کار را شروع کردم. اولین کاری که من دکلمه کرده‌ام، قطعه‌ای تقدیمی به مرحومه عسل بدیعی بود. پس از آن هم به همراه گروه “بچه‌های ایران” قطعه‌ای با نام “بمب و عروسک” برای بچه‌های غزه و سپس قطعه “نوروز” را دکلمه کردم. در حال حاضر نیز برای دکلمه آلبوم “ساعت شنی” در خدمت آقای اهورا احمدی هستم.»

در سال ۱۳۸۶ سریال “ساعت شنی” با کارگردانی آقای بهرام بهرامیان در تلویزیون به روی آنتن می‌رفت، در آن زمان آقای احمدی سر لوکیشن سریال آمدند و آقای بهرامیان از ایشان درخواست کردند که برای سریال قطعه‌ای بسازند. آقای احمدی آن قطعه را ساختند، اما به هر دلیلی در آن زمان پخش نشد. پس از آن گویا آقای احمدی به فکر ساخت آلبومی با نام “ساعت شنی” افتاده‌اند که اسم این آلبوم دقیقاً از روی سریال برداشته شده است. از آن پس ایشان هشت سال است که روی آلبوم “ساعت شنی” زحمت می‌کشند. من خیلی خوشحال هستم که آقای احمدی این اسم را برای آلبوم انتخاب کرده‌اند، چون شعر این آهنگ واقعاً خیلی زیباست.

دیباچه - مقانلو

من آقای احمدی را از همان سال ۱۳۸۶ می‌شناسم که بعدها ایشان با من تماس گرفتند و گفتند که مایل هستند با من همکاری کنند تا من دکلمه این کار را برایشان بخوانم و من هم پیشنهاد همکاری ایشان را با کمال میل پذیرفتم. انشاء الله که حتماً کار خوبی خواهد شد و مردم عزیزم لذت خواهند برد.

فعلا چهار قطعه را دکلمه کرده ام، شاید انشا الله بتوانیم برای قطعه پنجم هم همکاری کنیم. سعی دارم اگر ممکن شود در آینده یک آلبوم شخصی با صدای خودم دکلمه کنم.

فعلاً به خواندن و کنسرت گذاشتن برای بانوان فکر نمی‌کنم. در حال حاضر تمرکز من بیشتر بر روی بازیگری و کار دکلمه است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
«فقیهه سلطانی»، بازیگر تلویزیون، تئاتر و سینما در گفتگو با دیباچه گفت:

تحمل ریتم کُند سریال‌های اخیر را ندارم | تصویری که از زن در سریال‌ها به نمایش در می‌آید را نمی‌پسندم!

۱۰:۴۰  -  ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
«اصغر پیران»، خواننده و بازیگر سینما و تئاتر در گفتگو با دیباچه گفت:

بامداد افشار می‌گوید " جنس صدای من با آهنگسازی او سازگارتر است | من نه سبک دارم و نه تعزیه­ خوان هستم!

۱۲:۵۴  -  ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
گفتگو «دیباچه» با لیلا صبوحی نویسنده «نیوتن زیر دختر گردو»

 خودسانسوری در زنان نویسنده بیشتر است | این روز‌ها مشغول بازنویسی خاطره‌های پدرم هستم!

۱۱:۰۴  -  ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار