يکشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  Sunday, 16 May 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۰۲۱۶
تاریخ انتشار : ۵۷ : ۱۰ - ۰۵ مرداد ۱۳۹۹
گزارشی از چهارمین قسمت از دور دوم مسابقه «عصرجدید»

به گزارش دیباچه،چهارمین قسمت از دور دوم مسابقه «عصرجدید» شب گذشته روی آنتن شبکه سه سیما رفت. قسمت چهارم به دو قسمت تقسیم شده که به همراه آیتم‌هایی ویژه قرار است در دو شب پخش شود. در این قسمت که پس از پروتکل‌های جدید وزارت بهداشت و دستورالعمل‌های تازه ستاد ملی مبارزه با کرونا ضبط شده بود، همه تماشاگران و عوامل عصر جدید با ماسک وارد استودیو شدند.

گروه تکاوران البرز  در نخستین اجرای قسمت چهارم از دور دوم روی صحنه آمدند،  این اجرا هم یادآور یک رزم اساطیری به یاد کاوه آهنگر و یک بزم ورزشی با تکواندو بود.

تعداد بازدید : 0

آنها  سه رای مثبت داوران را دریافت کردند،البته آریا عظیمی نژاد رای منفی داد و گفت: بیش از اندازه شما خودتان را پشت داستان قایم کردید و برای من جذاب نبود،از طرفی چند خطا هم داشتید.

تعداد بازدید : 0

علیخانی درباره تفاوت اجرای این گروه با مرحله قبل گفت:  اجرای قبل یک نفر جیغ می کشید اما این بار چند نفر جیغ بنفش می کشیدند.

امین حیایی هم گفت کاری ندارد و خودش جیغ بنفش را امتحان کرد.

در ادامه مربی این گروه از مخاطبان خواست که این حرکات رزمی را فقط در باشگاه و زیرنظر مربی تجربه کنند و از امین حیایی دعوت کرد تا چند تخته را بشکند.حیایی هم با انرژی و به خوبی  این کار را انجام داد.

تعداد بازدید : 0

 در ادامه علیخانی درباره حواشی اجرای قبل مجید پاسخ داد: در دور مقدماتی ما به خاطر اینکه مجید همزمان با درس خواندن و علاقه به خوانندگی در گچکاری هم کار می کرد، او را تشویق کردیم اما انتقادهایی داشتیم. اصل  این انتقاد درست بود. البته  تشویق ما این نبود که تایید کنیم در این سن بچه ها کار کنند. ما برای غیرت و شرافتش  او را تشویق کردیم.

مجید معظمی در رشته خوانندگی تیتراژ‌ ماه‌عسل ِسال  ۸۶ خود را محک زد و رای مثبت داوران را دریافت کرد.شرکت کننده نوجوان «عصر جدید» در زمان پخش این آهنگ فقط هفت ماه بوده و حالا ۱۴ ساله است.

تعداد بازدید : 0

عظیمی نژاد ضمن تایید این اجرا از این شرکت کننده سوال های جالبی کرد که من عاشق مدل خواندنش هستم چرا که یک لوطی گری در خواندنش دارد؛ بی هوا بدون مقصد.

علیخانی در پاسخ به سوال عظیمی نژاد درباره انتخاب خوانندگان ماه عسل  گفت: این آهنگ برای سال ۸۶ ماه عسل بود.اوایل کار محسن یگانه بود و این آهنگ یکی از پرمخاطب ترین ها در تاریخ تلویزیون بعد ازانقلاب بود. 

وی ادامه داد:ما یک تیتراژ ابتدایی و پایانی داشتیم، جز بزرگان موسیقی کشور  همه دوست داشتند که تیتراژ ماه عسل را بخوانند. اما تیتراژ پایانی همیشه قربانی می شد.

در ادامه علیخانی درباره حواشی اجرای قبل مجید پاسخ داد:در اجرای قبل ما مجید را به خاطر اینکه همزمان با درس خواندن و علاقه به خوانندگی کار هم می کند تشویق کردیم،اما انتقادهایی داشتند به نظرم اصل حرف درست بود البته ما کار کردن مجید در این سن را تایید نکردیم .ما برای غیرت و شرافتش او را تشوبق کردیم .

گروه ریسمونا، سومین اجرای روی صحنه را به نمایش گذاشتند.آنها حدود ۴کیلومتر «نخ»، قله قاف رو آوردن به صحنه و راه سیمرغ را برای پرگشودن، کوتاه کردند. آنها  یک رای منفی عظیمی نژاد را دریافت کردند وگفت من بال زدن سیمرع را ندیدم. 

البته بقیه داوران هم این حرف را تایید کردند اما در قاب تلویزیون دیده می شود و ما در صحنه کمتر ،پر کشیدن سیمرغ را می دیدند.

قسمت چهارم  مشابه ایام نوروز، به دو قسمت با هر شب دو اجرا تقسیم شده که به همراه آیتم‌هایی ویژه در دو شب متوالی پخش می‌شود و امشب ادامه اجرا‌ها پخش خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
نویسنده «توفان سال موش» در گفتگو با دیباچه :

 رمان در دنیا بیشتر از داستان کوتاه مخاطب دارد/ ما عادت نداریم در خلوت، وقتمان را با کتاب پُر کنیم!

۱۳:۴۳  -  ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰
« مائده طهماسبی » بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد:

ناراحتم از اینکه در سریال "می‌خواهم زنده بمانم" نقشم سانسور شد و از سر و ته آن زدند! | تلویزیون باید تکانی به خود بدهد و کیفیت کار‌ها را بالاتر ببرد

۱۲:۴۳  -  ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰
برنامه «مدیا» | گفتگو منتشر نشده دیباچه با معصومه ابتکار«معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری»

فیلم‌هایی که با مسئولین شوخی می‌کنند اگر جهت دار نباشند دوستشان دارم | سینمای رخشان بنی اعتماد برایم جذاب است| کیمیا علیزاده خطای محاسباتی کرد!

۱۵:۴۷  -  ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
گپ و گفت « دیباچه » با سیروس همتی

بودجه یکسال تئاتر را بین هنرمندان این حوزه تقسیم کنیم |  موافق تئاتر آنلاین هستم!

۱۱:۲۶  -  ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰
اندرحکایت بازگشایی دوباره سینماهای ایران

این سینما دیگر سینما نمی شود!

۱۳:۲۷  -  ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰
نویسنده «کابوس‌های درخت پرتقال» در گفتگو با دیباچه:

زنگ تفریحم، ترجمه آثار کودک و نوجوان است | رمان سوم من، موضوع پیچیده ومتفاوت تری دارد!

۱۰:۳۸  -  ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰
« بابک کریمی» بازیگر مطرح سینمای ایران در گفت و گویی اختصاصی با " دیباچه " گفت :

فیلم‌هایی که در ایران بازی کرده‌ام تأثیر بیشتری در کسب موفقیت‌های کاری من داشته‌اند | سریال های نمایش خانگی شبیه به سریال‌های آبکی تلویزیونی نیستند!

۱۲:۲۹  -  ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰
پربازدیدها