سه‌شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۹  |  Tuesday, 26 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۰۲۰۷
تاریخ انتشار : ۱۴ : ۱۱ - ۰۲ مرداد ۱۳۹۹

به گزارش دیباچه، یکی از خطراتی که کودکان کم سن و سال را تهدید می‌کند، تنها رهاکردن آن‌ها در خانه است. کودکان به علت آنکه قدرت تشخیص موقعیت‌های خطرناک را ندارند ممکن است دست به اقداماتی بزنند که حتی تصور آن نیز سخت باشد.

اما ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه نجات یک پسر بچه ۲ ساله چینی را هنگام سقوط از ارتفاع نشان می‌دهد. این پسر بچه که از طبقه چهارم آپارتمانی در شهر «هوای یان» واقع در استان جیانگسو به پایین سقوط کرده بود، توسط یکی از همسایگان نجات یافت. یکی از همسایگان پیش از برخورد این کودک با زمین توانست او را در هوا گرفته و جانش را نجات دهد. این ویدئو چگونگی نجات این کودک را به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو کودک مذکور در حالی که از نرده بالکن طبقه چهارم به طرزی خطرناک آویزان شده است دیده می‌شود. لحظاتی بعد در حالی که این کودک نرده را رها کرده و به پایین سقوط می‌کند یکی از همسایگان با نام «لی» او را در هوا گرفته و جانش را نجات می‌دهد.

بنا به گزارش رسانه‌های چین این کودک توسط والدینش تنها در خانه رها شده بود و در حالی که درب آپارتمان بسته بود با بالا رفتن از پنجره اتاق خواب در این وضعیت خطرناک قرار گرفته بود. عکس العمل به موقع این مرد موجب می‌شود تا کودک از یک آسیب جدی جان سالم بدر ببرد. با این حال آقای لی در این حادثه از ناحیه شانه دچار کبودی شد.

تعداد بازدید : 0
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹