شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰  |  Saturday, 24 July 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۰۲۰۷
تاریخ انتشار : ۱۴ : ۱۱ - ۰۲ مرداد ۱۳۹۹

به گزارش دیباچه، یکی از خطراتی که کودکان کم سن و سال را تهدید می‌کند، تنها رهاکردن آن‌ها در خانه است. کودکان به علت آنکه قدرت تشخیص موقعیت‌های خطرناک را ندارند ممکن است دست به اقداماتی بزنند که حتی تصور آن نیز سخت باشد.

اما ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه نجات یک پسر بچه ۲ ساله چینی را هنگام سقوط از ارتفاع نشان می‌دهد. این پسر بچه که از طبقه چهارم آپارتمانی در شهر «هوای یان» واقع در استان جیانگسو به پایین سقوط کرده بود، توسط یکی از همسایگان نجات یافت. یکی از همسایگان پیش از برخورد این کودک با زمین توانست او را در هوا گرفته و جانش را نجات دهد. این ویدئو چگونگی نجات این کودک را به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو کودک مذکور در حالی که از نرده بالکن طبقه چهارم به طرزی خطرناک آویزان شده است دیده می‌شود. لحظاتی بعد در حالی که این کودک نرده را رها کرده و به پایین سقوط می‌کند یکی از همسایگان با نام «لی» او را در هوا گرفته و جانش را نجات می‌دهد.

بنا به گزارش رسانه‌های چین این کودک توسط والدینش تنها در خانه رها شده بود و در حالی که درب آپارتمان بسته بود با بالا رفتن از پنجره اتاق خواب در این وضعیت خطرناک قرار گرفته بود. عکس العمل به موقع این مرد موجب می‌شود تا کودک از یک آسیب جدی جان سالم بدر ببرد. با این حال آقای لی در این حادثه از ناحیه شانه دچار کبودی شد.

تعداد بازدید : 0
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
امید رئیس دانا آهنگساز عرصه سینما وتلویزیون با دیباچه مطرح کرد:

خلا قانونی درزمینه کپی رایت ودانلود غیرقانونی آثاراز مهمترین دغدغه آهنگسازان است | کار آهنگساز فیلم ،شبیه به کار ترجمه است

۲۳:۴۲  -  ۲۲ تير ۱۴۰۰
«محمدرضا مالکی» بازیگر نقش پرویز در سریال " می‌خواهم زنده بمانم " در گفتگو با " دیباچه" گفت:

برای من عجیب بود که " پرویز" تا این اندازه به دل تماشاگران نشسته است | ملاک انتخاب کارها برای مخاطب بر مبنای حضور سوپراستارها نیست!

۱۶:۱۰  -  ۱۶ تير ۱۴۰۰
زینب تقوایی تهیه کننده دودکش ۲ با دیباچه مطرح کرد؛

اگر شرایط مساعد باشد، دودکش۳ هم ساخته می شود | اهل قضاوت وتهمت به آدم ها نیستم | تهیه کننده ،کار آفرین است

۱۸:۱۸  -  ۱۵ تير ۱۴۰۰
حامد بهداد و مسیرهای پر پیچ و خم بازیگری

پس از درخشش این روزهایش در عرصه بازیگری، « بهداد » جلوی کدام دوربین خواهد رفت؟

۱۶:۴۲  -  ۱۴ تير ۱۴۰۰