دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹  |  Monday, 06 July 2020

دیباچه

کد خبر: ۵۰۱۵۶
تاریخ انتشار : ۲۰ : ۱۱ - ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۹

به گزارش دیباچه، کمتر کسی  است که علاقه مند به حوزه موسیقی باشد و « تتلو » را نشناسد ؛ خواننده ای که روزگاری با وجود افکار و عقاید متفاوتش اما علاقه مندان خاص خودش را داشت ؛ صدای منحصربفرد او شاید دلیل بزرگی بود برای اینکه مخاطبان زیادی کارهایش را دنبال کنند؛ درسالهای اخیر اما آنقدر رفتارهای عجیب از خودش نشان داد که خوانندگی اش به حاشیه رفت و معلوم نبود که حرف حسابش چیست. 

اینستاگرام « تتلو » باز هم مسدود شد ؛ | اقدام وقیحانه و غیر انسانی او با واکنش های تند میلیونی مخاطبان همراه شد

یک روز دغدغه مسلمان کردن داشت و در اینستاگرام خود از حجاب و نماز می گفت و روزی از فساد و رفتارهای جنسی؛ او گرفتار یک بیماری وخیم است ؛ بیماری چند شخصیتی ای که خودش هم در یک گفت و گو از آن پرده برداشت . 

نداشتن خانواده خوب ، پدر معتاد دلایلی است که او از رفتارهایش ذکر می کند و حالا معلوم نیست برای چه پس از مهاجرتش به ترکیه اینچنین به فساد کشیده شده و حتی رادیکال ترین افراد هم تحمل شنیدن حرفهایش را ندارند؛ رفتار او در قبال زنان ، بدون شک با هر دین و آئینی و در هر سرزمینی که آنجا انسان به معنای واقعی کلمه برای واژه « خانواده » اهمیت قائل است هرگز قابل قبول نیست ؛نهادهای قانونی در تمام کشورهای دنیا هم هرگونه تعرض و بی حرمتی و بی عفتی عمومی را تحمل نمی کنند و برای همین است که انتظار می رود « اینستاگرام » به عنوان یک شبکه جهانی عمومی نه برای یک بازه زمانی کوتاه بلکه بسیار محکم تر با چنین پدیده هایی مانند « امیر تتلو » که متاسفانه کم هم نیستند مقابله کند.

تتلو در اقدامی خلاف اخلاق و قانون، در صفحه اینستاگرام خود برای دختران زیر سن قانونی و نوجوان، فراخوان غیر اخلاقی منتشر کرده بود.

اینستاگرام « تتلو » باز هم مسدود شد ؛ | اقدام وقیحانه و غیر انسانی او با واکنش های تند میلیونی مخاطبان همراه شد

بامداد امروز کاربری که ادعا می‌شود مدیر برنامه امیرحسین مقصودلو (تتلو) است، تصویری در فضای مجازی منتشر کرد که نشان می‌دهد اینستاگرام به دلیل فعالیت‌های غیراخلاقی صفحه این خواننده خارج نشین را مسدود کرده است.

 

منبع: دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
انتشار یک کتاب از نامه‌های خصوصی « عباس کیارستمی »،خبرساز شد

اعتراض احمد کیارستمی چه بود؟

۱۰:۱۹  -  ۰۷ تير ۱۳۹۹
گفت و گو داغ « محمدحسین لطیفی » با عوامل فیلم « تیغ و ترمه »

علی قائم مقامی تهیه کننده : احترام آقای پوراحمد را رعایت نکردند و به « تیغ و ترمه » تنها یک سانس دادند!

۱۷:۰۷  -  ۰۲ تير ۱۳۹۹
پس از ۲۳ سال منتشر شد

دفتر شعری محمدرضا شفیعی کدکنی

۱۴:۰۱  -  ۱۱ خرداد ۱۳۹۹