شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹  |  Saturday, 11 July 2020

دیباچه

کد خبر: ۵۰۱۴۷
تاریخ انتشار : ۰۰ : ۱۷ - ۲۰ اسفند ۱۳۹۸

به گزارش دیباچه ، ظاهرا حواشی پیرامون مهران مدیری این روزها و در شرایط عجیب شیوع ویروس کرونا هم تمامی ندارد ؛  در حالی که او بارها پس از به روی آنتن رفتن برنامه دورهمی در هفته های اخیر و آن هم با شدت گرفتن ویروس کرونا اعلام کرد این برنامه با نظارت مستقیم وزارت بهداشت ، شهرداری و دیگر ارگانهای نظارتی انجام می شود و تمامی نکات بهداشتی اعم از ضدعفونی کردن صندلی ها و چک کردن شرایط جسمانی تماشاگران انجام می شود، اما در روزهای اخیر مدیران ارشد وزارت بهداشت ضمن رد صحبتهای مهران مدیری به طرق مختلف تلاش کردند تا  ضبط این برنامه  به دلیل به خطر اندختن سلامتی تماشاگران یا متوقف شود و یا اینکه بدون حضور تماشاگران صورت بگیرد. 

آیا وزارت بهداشت دورهمی مهران مدیری را متوقف کرد؟ |  رئیس صدا و سیما به درخواست وزارت بهداشت  چرا پاسخ نمی دهد؟

موضوعی که در روزهای اخیر بسیار در فضای مجازی بازتاب داشته تا جایی که روابط عمومی سیما هم نسبت به این درخواست های وزارت بهداشت واکنش نشان داده است . 

ساعاتی پیش نیز صفحه رسمی « دورهمی » در قالب یک اطلاعیه از مردم خواست تا در صورت تمایل برای حضور در برنامه مهران مدیری به عنوان تماشاگر ، ثبت نام کنند . در ادامه این اطلاعیه نیز آورده شد که تمامی موارد بهداشتی پیش از حضور در استودیو رعایت می شود. 

اما دقایقی پیش شایعه ای در فضای مجازی مبنی بر توقف ضبط برنامه دورهمی منتشر شد که «مهران مدیری در اعتراض به انتقادهای اخیر درباره چرایی حضور تماشاچیان در برنامه دورهمی، ضبط این برنامه را متوقف کرد. اتفاقی که در نهایت با برخی پیگیری های خبرنگاران مشخص شد چنین خبری صحت ندارد و این برنامه همچنان به ضبط خودش ادامه می دهد . باید دید در ساعت ها و روزهای آینده تصمیم قاطع صدا و سیما و شخص رئیس این سازمان درباره توقف یا ادامه ضبط برنامه دورهمی چه خواهد بود .

منبع: دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
انتشار یک کتاب از نامه‌های خصوصی « عباس کیارستمی »،خبرساز شد

اعتراض احمد کیارستمی چه بود؟

۱۰:۱۹  -  ۰۷ تير ۱۳۹۹
گفت و گو داغ « محمدحسین لطیفی » با عوامل فیلم « تیغ و ترمه »

علی قائم مقامی تهیه کننده : احترام آقای پوراحمد را رعایت نکردند و به « تیغ و ترمه » تنها یک سانس دادند!

۱۷:۰۷  -  ۰۲ تير ۱۳۹۹
پس از ۲۳ سال منتشر شد

دفتر شعری محمدرضا شفیعی کدکنی

۱۴:۰۱  -  ۱۱ خرداد ۱۳۹۹