جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰  |  Friday, 18 June 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۰۰۷۲
تاریخ انتشار : ۱۶ : ۱۷ - ۱۰ بهمن ۱۳۹۸

به گزارش دیباچه ،پیشتر خبر دادیم که خالق فیلم قیصر قصد دارد در نخستین تجربه کارگردانی خود در نمایش خانگی ، به سراغ ساخت رمان « جسد های شیشه ای » برود؛ رمانی که در دهه هشتاد توسط خود مسعود کیمیایی نوشته شده و تا امروز ۲۶ بار تجدید چاپ شده است.

خبری که بدون شک برای طرفداران کیمیایی بسیار هیجان انگیز است؛ این که خالق گوزن ها و قیصر از فضای سینما به فضای سریال سازی روی می آورد و اینکه آیا حضور در نمایش خانگی در نهایت به دل کیمیایی می نشیند یا خیر در آینده ای نزدیک مشخص می شود.

آخرین خبر از جسدهای شیشه ای مسعود کیمیایی | آیا اختلاف نوروزبیگی و کیمیایی بر سر حضور در جشنواره فیلم فجر، ساخت این سریال را تحت الشعاع قرار می دهد؟

گفته می شود نگارش فیلمنامه «جسدهای شیشه‌ای» که توسط میترا عرفانی و پیمان شیرخانی و به سرپرستی کیمیایی در حال انجام است تا بهار سال آینده ادامه دارد و بلافاصله پیش تولید آن شروع خواهد شد.

نکته جالب و ابهام آمیز البته درباره این پروژه حضور جواد نوروزبیگی تهیه کننده فیلم « خون شد » اثر مسعود کیمیایی در پروژه « جسدهای شیشه ای »  است که امسال در جشنواره سی و هشتم فیلم فجر حضور دارد اما خود کیمیایی گفته است به احترام مردم در این فستیوال حضور پیدا نمی کند؛ نوروزبیگی پس از کناره گیری کیمیایی بلافاصله در مصاحبه ای اعلام کرد که فیلم « خون شد » حتی بدون حضور کارگردان اثر در جشنواره هست و ازمدیران جشنواره فیلم فجر درخواست کرد تا بخش کارگردانی این فیلم مورد داوری قرار نگیرد. شنیده های خبرنگار دیباچه حاکی از این است که پس از این موضع گیری نوروزبیگی، مسعود کیمیایی در تماسی تلفنی با این تهیه کننده مراتب اعتراض خودش را به مصاحبه نوروزبیگی اعلام می کند .  باید منتظر ماند و دید که آیا مسعود کیمیایی با آن شم سیاسی منحصربفرد خود، پای حرف قبلی خود می ماند یا اینکه طبق صحبتهای اخیر نوروزبیگی و دبیرجشنواره فیلم فجر، پا به جشنواره سی و هشتم فیلم فجر می گذارد؛ اگر کیمیایی در جشنواره حضور پیدا نکند، احتمالا برای ساخت پروژه « جسدهای شیشه ای » به تهیه کنندگی نوروزبیگی اما و اگرهایی مطرح شود.
منبع: دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
پدر اقامتگاه‌های بومگردی ایران در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد :

مسئولان وزارت گردشگری در عمل حمایتی از ما نکرده‌اند | مسئولان در پاسخ به سؤالات ما می‌گویند بانک‌ها سلیقه‌ای عمل می‌کنند!

۱۶:۰۵  -  ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
گپ داغ دیباچه با علیرضا افخمی درباره تفکرات عجیب برادرش بهروز و حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت

حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت تاثیر مخربی بر ذهنم ایجاد کرد | مسئولین رده بالای سازمان صدا و سیما و بخش حقوقی آن از زیربار مسئولیت شانه خالی کردند!

۱۵:۳۷  -  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها