جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰  |  Friday, 18 June 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۰۰۱۶
تاریخ انتشار : ۵۲ : ۱۷ - ۱۸ دی ۱۳۹۸

به گزارش دیباچه ، حسین خواجه امیری مشهور به ایرج ، برای بسیاری از قدیمی ها یادآور خاطرات عجیبی است ؛ او صدای منحصربفردی دارد و همین صدای شش دانگ او باعث شده تا یکی از خوانندگانی باشد که نسل های مختلفی صدایش را دوست داشته باشند.

استاد آواز ایران پدر احسان خواجه امیری است ؛ فرزندی که به راستی نشان داد از پدرش به خوبی موسیقی را یاد گرفته و همین باعث شده تا احسان خواجه امیری هم جزو معدود خوانندگان پاپ کشورمان باشد که همواره کارهایش با اقبال عمومی مواجه شود. 

خبرخوشحال کننده برای جامعه موسیقی کشور | استاد « ایرج » از بیمارستان مرخص شد

پیشتر محمدرضا شجریان دربارهٔ « ایرج » گفته بود : «صدای ایرج در تاریخ آوازخوانی ما یک متر و معیار است و هر کس بخواهد در بالاترین حد حنجره صدایی را مثال بزند، می‌گوید صدا شبیه صدای ایرج است».

زنده یاد فردین در فیلم هایش ، با لب خوانی آواز های بی نظیر « ایرج » توانست در آثار سینمایی خوش بدرخشد و هنوز هم آثاری مانند گنج قارون ، کوچه مردها برای بسیاری جزو کارهای درخشان این دو هنرمند به شمار می رود. 

اما این روزها خبر بستری شدن  ایرج ، خواننده پیشکسوت موسیقی ایران که طی چند روز گذشته  مورد عمل جراحی قرار گرفته بود علاقه مندان به این خواننده را نگران کرد؛

خبرخوشحال کننده برای جامعه موسیقی کشور | استاد « ایرج » از بیمارستان مرخص شد

خوشبختانه احسان خواجه‌امیری، گفت که اکنون حال پدرش بهتر است و امروز از بیمارستان مرخص شده است.

او همچنین علت بستری شدن پدرش در بیمارستان را شکستگی استخوان لگن در اثر زمین خوردگی بیان کرد.

 

منبع: دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
پدر اقامتگاه‌های بومگردی ایران در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد :

مسئولان وزارت گردشگری در عمل حمایتی از ما نکرده‌اند | مسئولان در پاسخ به سؤالات ما می‌گویند بانک‌ها سلیقه‌ای عمل می‌کنند!

۱۶:۰۵  -  ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
گپ داغ دیباچه با علیرضا افخمی درباره تفکرات عجیب برادرش بهروز و حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت

حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت تاثیر مخربی بر ذهنم ایجاد کرد | مسئولین رده بالای سازمان صدا و سیما و بخش حقوقی آن از زیربار مسئولیت شانه خالی کردند!

۱۵:۳۷  -  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها