شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸  |  Saturday, 25 January 2020

دیباچه

کد خبر: ۵۰۰۰۷
تاریخ انتشار : ۱۴ : ۱۵ - ۱۵ دی ۱۳۹۸

«مورگان فریمن » کارگردان سینمای هالیوود با انتقاد از «دونالد ترامپ»، او را یک تروریست و نژادپرست خواند.

به گزارش دیباچه، در حالی که تصور اکثر رسانه های داخلی این بود که مورگان فریمن ، بازیگر شهیر و برنده اسکار آمریکایی در توئیتی به ترامپ  با سخنان شدیدالحنی حمله کرده است  اما این قضیه فقط یک تشابه اسمی است و در واقع «مورگان جی فریمن» کارگردان آمریکایی بود که در توئیت خود سیاست‌های جنگ‌طلبانه و خصمانه رئیس جمهور آمریکا را برنتابید و به او انتقاد کرد. 

اشتباهی که برخی رسانه ها کردند| مورگان  جی فریمن کارگردان سینمای هالیوود  یا مورگان فریمن بازیگر شهیر و برنده اسکار آمریکایی به ترامپ حمله کرد؟

او نوشت : 

«دونالد ترامپ یک تروریست است، دونالد ترامپ یک کودک آزار است، دونالد ترامپ یک نژادپرست است، دونالد ترامپ یک هنرمند شیاد است، دونالد ترامپ یک تبعبض‌گر جنسی است، دونالد ترامپ یک بزدل است، دونالد ترامپ یک دروغگو است، دونالد ترامپ یک کلاهبردار است، دونالد ترامپ یک مجرم است، دونالد ترامپ رئیس جمهور من نیست.

همچنین «مایکل مور» مستندساز برنده اسکار و دیگر چهره‌های هالیوودی چون « رز مک‌گوان»، «جان کیوزاک»، «راب راینر»، «الک بالدوین» در کنار «استفن کینگ» نویسنده مطرح آثار جنایی از چهره‌هایی بودند که نسبت به ترور  شهید سردار قاسم سلیمانی به دستور رئیس جمهور آمریکا به شدت انتقاد کردند. 

 

اشتباهی که برخی رسانه ها کردند| مورگان  جی فریمن کارگردان سینمای هالیوود  یا مورگان فریمن بازیگر شهیر و برنده اسکار آمریکایی به ترامپ حمله کرد؟

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
علی روئین‌تن در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد:

برای رفع توقیف «زمهریر» تلاشی نمی‌کنم | فیلم من به خاطر شوخی‌های جنسی توقیف نشده!

۱۸:۴۵  -  ۲۵ دی ۱۳۹۸
گفت و گو دیباچه با مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش

مشارکت در مدارس دولتی، الزامی نیست | هنگام ثبت نام، نباید هیچ وجهی جز هزینه بیمه و کتاب از خانواده ها گرفته شود!

۱۱:۵۲  -  ۲۴ دی ۱۳۹۸
دیباچه روایت می کند؛

اسکورسیزی در «مرد ایرلندی» تحت تاثیر چه فیلمی بوده است؟

۱۶:۴۹  -  ۲۳ دی ۱۳۹۸
پربازدیدها
آخرین اخبار