جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹  |  Friday, 05 March 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۹۸۶
تاریخ انتشار : ۲۵ : ۰۹ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۴
حبیب رضایی بازیگر کشورمان در صفحه شخصی اینستاگرامش به تمجید از فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» پرداخت.

بازیگر فیلم آژانس شیشه ای در این باره نوشت: حیرت به تمام معنا. «ایستاده در غبار»، شد جادوی غیر منتظره امسال. تجربه ای که تا به امروز حتی تصورش را هم نمیشد در ذهن مرور کرد.

دیباچه-حبیب رضایی
وی افزود: این میزان از خلاقیت و شرافت در تولید و اجرا، این میزان کاره دقیق و بستر و داستان گویی بی نظیر از یک حیات بی نظیر. باهمه اوج و فرودهای آن زندگی ،در یک عدالت رویایی، که هرگز تا الان کسی به نزدیکی این گونه داستان گویی نیز نرسیده بود. یک فکربکر و یک همت و دانش عمیق اما بی ادعا پشت هر صحنه این فیلم/داستان/ روایت منحصر به فرد موج می زند.

پیش از این فرهاد اصلانی(اینجا) و پیمان معادی(اینجا) از فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» اولین اثر سینمایی محمد حسین مهدویان که پیش از این با ساخت مجموعه «آخرین روزهای زمستان» همه را شگفت زده کرده بود، تعریف کردند.

هنرنیوز نوشت: محمدحسین مهدویان نامزد دریافت سیمرغ بهترین کارگردانی و فیلمنامه،‌ حبیب والی‌نژاد(تهیه کننده)نامزد دریافت سیمرغ بهترین فیلم، سجاد پهلوان‌زاده نامزد دریافت سیمرغ بهترین تدوین، مهرشاد ملکوتی نامزد دریافت سیمرغ بهترین صدا، محمدرضا شجاعی نامزد دریافت سیمرغ بهترین طراح صحنه و لباس، شهرام خلج نامزد دریافت سیمرغ بهترین چهره‌پردازی و ایمان کرمیان نامزد دریافت سیمرغ بهترین جلوه‌های ویژه میدانی در جشنواره فیلم فجر ۳۴ شدند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹