دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹  |  Monday, 13 July 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۹۸۳۴
تاریخ انتشار : ۰۶ : ۱۶ - ۰۱ آبان ۱۳۹۸

به گزارش دیباچه، طبق آنچه در جلسه امروز شورای صنفی نمایش تعیین شد،قرار است فیلم سینمایی «مطرب» آخرین اثر بحث برانگیز مصطفی کیایی از چهارشنبه ۸ آبان در گروه سینمایی ایران اکران شود. همچنین مقرر شد فیلم «سمفونی نهم» به کارگردانی محمدرضا هنرمند در گروه سینمایی فرهنگ از پانزدهم آبان ماه  رنگ پرده را به خود ببیند؛

فیلم «تورنادو» به کارگردانی جواد هاشمی نیز از پانزدهم آبان در گروه سینمایی آزاد  اکران می شود و ادامه نمایش آن در سرگروه زندگی خواهد بود.

همچنین خبر خوشی که برای کودکان و نوجوانان می تواند خوشایند باشد ،  اکران «انیمیشن «بنیامین» به کارگردانی محسن عنایتی در گروه آزاد  در تاریخ پانزدهم آبان است که بالاخره می توان برای این طیف از علاقه مندان به سینما نیز خوراک مناسبی دید.

در همین رابطه گفته شده است که  قرارداد دو فیلم سینمایی «جهان با من برقص» به کارگردانی سروش صحت در گروه استقلال و  قرارداد «آشفته گی» به کارگردانی فریدون جیرانی در گروه زندگی ثبت شده است.

همچنین طبق تصمیم شورای صنفی نمایش ،سینماها در روز شنبه چهار آبان مصادف با شب رحلت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) از ساعت ۱۷ و روز یکشنبه ۵ آبان به طور کلی و همچنین دوشنبه ۶ آبان مصادف با شب شهادت امام رضا (ع) از ساعت ۱۷  و روز سه‌شنبه ۷ آبان ماه به طور کلی،  تعطیل هستند. سالن‌های سینما از روز چهارشنبه ۸ فعالیت خود را از سر می‌گیرند.»

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
انتشار یک کتاب از نامه‌های خصوصی « عباس کیارستمی »،خبرساز شد

اعتراض احمد کیارستمی چه بود؟

۱۰:۱۹  -  ۰۷ تير ۱۳۹۹
گفت و گو داغ « محمدحسین لطیفی » با عوامل فیلم « تیغ و ترمه »

علی قائم مقامی تهیه کننده : احترام آقای پوراحمد را رعایت نکردند و به « تیغ و ترمه » تنها یک سانس دادند!

۱۷:۰۷  -  ۰۲ تير ۱۳۹۹
پس از ۲۳ سال منتشر شد

دفتر شعری محمدرضا شفیعی کدکنی

۱۴:۰۱  -  ۱۱ خرداد ۱۳۹۹