سه‌شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸  |  Tuesday, 25 February 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۹۷۷۷
تاریخ انتشار : ۵۸ : ۱۱ - ۱۴ مهر ۱۳۹۸

به گزارش دیباچه، موضوع دولتی بودن « خانه سینما » در روزهای اخیر جنجال های زیادی را ایجاد کرده است ؛ درحالی که همواره اهالی سینما و اعضا این خانه ، بر صنفی بودنشان و وابسته نبودن به دولت تاکید داشتند و سالها بابت این قضیه هزینه ها دادند ، در یک اتفاقی بی سابقه ،روابط عمومی سازمان سینمایی در گفت و گو با  یک خبرگزاری رسمی ( تابناک )  اعلام می کند  که خانه سینما از موسسات تابعه سازمان سینمایی است چراکه بودجه را از وزارت  فرهنگ و ارشاد اسلامی  می گیرد.

یک اشتباه تاکتیکی یا عقب نشینی توسط روابط عمومی سازمان سینمایی درباره آینده خانه سینما  | در بدنه سازمان سینمایی چه خبر است؟

 

نکته جالب اما اینجاست که دو روز بعد از این مصاحبه، مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما اعلام میکند خانه سینما زیرمجموعه سازمان سینمایی نیست و صحبت قبلی را نقض  می کند!

تعداد بازدید : 0

سوالی که مطرح میشود این است که معلوم نیست در بدنه سازمان سینمایی چه خبراست که یک خبری به این مهمی به فاصله دو روز تایید و تکذیب می شود؛ مساله ای که می تواند هزینه سنگینی برای رئیس سازمان سینمایی به همراه داشته باشد.

 نکته قابل تامل این که در سایت رسمی سازمان سینمایی، «  خانه سینما » همچنان به عنوان یکی از موسسات تابعه سازمان سینمایی معرفی شده است .

یک اشتباه تاکتیکی یا عقب نشینی توسط روابط عمومی سازمان سینمایی درباره آینده خانه سینما  | در بدنه سازمان سینمایی چه خبر است؟

حالا باید دید در روزهای آینده  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، رئیس سازمان سینمایی و هیات مدیره خانه سینما در این باره چه نظری خواهند داشت.

 

منبع: دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزرات بهداشت و درمان در گفت وگو با دیباچه مطرح کرد:

قرنطینه قم، با این تعداد بیمار منطقی نیست | در فرودگاه‌ها ویروس کرونا که چک نمی‌شود علایم کرونا چک می‌شود! | ماسک زدن برای عموم توصیه نمی شود!

۱۸:۵۳  -  ۰۱ اسفند ۱۳۹۸
گفت و گو  دیباچه با « مریم کاظمی» کارگردان نمایش« کلوچه دارچینی» :

فکر نکنید کار در زمنیه کودک ساخته نمی شود، بسیار ساخته می شود منتها سربزنگاه نیست !

۱۹:۳۰  -  ۰۱ اسفند ۱۳۹۸
گفت و گو برنامه مدیا با رضا رشیدپور درباره برنامه جدیدش به نام « اتفاق »

رضا رشیدپور: ساخت برنامه «اتفاق» با حضور ۷۰۰ تماشاگر و دکور متفاوت اش اتفاق بی سابقه‌ای در تلویزیون است

۱۷:۲۷  -  ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
برنامه مدیا در حاشیه جشنواره فجر

چطور نیکی کریمی با آتابای فیلمساز درجه یک شد؟

۱۴:۵۵  -  ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
برنامه مدیا در حاشیه جشنواره فجر

روایت بازیگری خاص علی نصیریان در فیلم مجید مجیدی

۱۴:۱۷  -  ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها