جمعه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  Friday, 23 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۹۵۵۹
تاریخ انتشار : ۱۲ : ۱۱ - ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

آذر رجبی  : مدت هاست که سرعت در دنیا حرف اول را می زند و افراد در دنیای ارتباطات و فناوری اطلاعات به دنبال سریعترین راه برای رسیدن به مقاصد خود هستند؛ از این رو در سیستم های حمل و نقل عمومی مترو سریعترین مسیر برای رسیدن به مقصد است و شاید به جرات بتوان گفت در تمام دنیا اولین انتخاب و اولین گزینه افراد برای رسیدن به مقصد سیستم حمل و نقل ریلی یا همان مترو است . اما در ایران به دلیل شرایط خاص اقتصادی ناگزیر همه سازمانها و صنایع باید به سمتی حرکت کنند که به تولید ملی برسند و سیستم حمل و نقل عمومی به خصوص راه آهن ریلی(مترو) از این گزینه مستثنی نبوده و قطعا به این سمت حرکت خواهد کرد.

مشکل سیستم تهویه خط 3 بر طرف می شود | تعداد مامورین مترو کم نشده | متکدیان پس از رهایی مجدد به مترو می آیند| اورژانس سریع بالای سر بیمار می آید!

از این رو بعضا نواقصی در همه سیستم های حمل و نقل عمومی به وجود می آید و پر مصرف ترین این سیستم مترو است که برخی از ایستگاه ها با این نواقص روبرو است و این امر اجتناب ناپذیر است لذا خبرنگار دیباچه پیرامون برخی از این نواقص با مدیران ارشد مترو به گفتگو نشست.

« علی امام » مدیر عامل شرکت راه آهن ریلی و مترو تهران پیرامون برخی نواقص در ایستگاه های خط ۳ در تعبیه ها و تهویه ها گفت: در خصوص تکمیل سیستم تهویه به خصوص ایستگاه‌هایی که در خط ۳ وجود دارد قطعا نواقصی هست که از یک سال و نیم گذشته شروع به رفع این نواقص نموده‌ایم و این نواقص برطرف خواهد شد .

مشکل سیستم تهویه خط 3 بر طرف می شود | تعداد مامورین مترو کم نشده | متکدیان پس از رهایی مجدد به مترو می آیند| اورژانس سریع بالای سر بیمار می آید!

در ادامه مهندس فرنوش نوبخت مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه پیرامون این سوال  که چرا همچنان در برخی از ایستگاه‌ها دسترسی مردم به ماموران مترو کم است و گاها این ماموران دربرخی ایستگاه ها کم هستند اظهار داشت: مامورین کم نشده اند و همان مامور با همان سیستم در حال فعالیت است.

 وی همچنین پیرامون قولی که پیرامون جمع آوری متکدیان داده بود، اظهار داشت: متکدیان در برخی از ایستگاه‌ها بیشتر شدند در برخی از ایستگاه‌ها با آنها مقابله می شود ولی دوباره باز می گردند. و همین موضوع در حال انعکاس است که چه واکنشی در مقابل آنها داشته باشیم.

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه افزود‌: در همین خصوص نابینایی در ایستگاه‌ تجریش به تکدی گری می پردازد که بارها توسط مامورین مترو به مامورین انتظامی تحول داده شده ولی آنها وی را رها کرده و دوباره به خط یک مترو بازگشته است.

مشکل سیستم تهویه خط 3 بر طرف می شود | تعداد مامورین مترو کم نشده | متکدیان پس از رهایی مجدد به مترو می آیند| اورژانس سریع بالای سر بیمار می آید!

نوبخت در خصوص اورژانس مترو ودسترسی شهروندان به مامورین و انتقال مصدوم یا بیمار احتمالی در خاتمه به خبرنگار دیباچه گفت: اورژانس درشبکه‌هایی که قبلا وجود داشت در حال حاضر نیز وجود دارد و به محض وجود اتفاقی برای افراد در خطوط مترو از طریق مانیتورینگ رصد می شود و بلافاصله مامورین اورژانس بالای سر بیمار قرار می گیرند.

« دیباچه » همچنان بر اساس رسالت خبری خود که تا کنون پیگیری های زیادی را حداقل در دو سال اخیر درباره مشکلات عدیده مترو تهران و فضای شهری پایتخت داشته ، این مسیر را ادامه می دهد تا شاید مسئولین شهرداری و متولیان شهری بیش از پیش بر حل مشکلات شهری پایتخت اقدام نمایند. در آخر انتظار می رود مسئولین  مترو تهران در مواجهه با سوالات خبرنگاران که به طور قطع حاصل مشاهدات عینی آنان است به جای تکذیب کردن و یا پاسخ های سرسری ،ضمن ارائه یک پاسخ قانع کننده و منطقی ،به دنبال پیگیری و رفع آن مشکل باشند.

منبع: دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
حسین تبریزی کارگردان سریال « صبح آخرین روز » در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد:

شبکه یک بناست ،«صبح آخرین روز» را اواخر اردیبهشت ماه روانه آنتن کند | قصد دارم یک سریال برای ماه محرم و صفر بسازم!

۱۰:۲۷  -  ۳۰ فروردين ۱۴۰۰
تهیه‌کننده «بزرگراه» در گفتگو با دیباچه :

«بزرگراه» یکی از حقوق از قلم افتاده زنان ایران را به چالش کشیده است !

۱۰:۱۶  -  ۲۹ فروردين ۱۴۰۰
« بامداد افشار» آهنگساز سریال " قورباغه" در گفتگویی با دیباچه گفت :

ایده ساخت موسیقی سریال « قورباغه » بر مبنای موسیقی کوچه بازاری شکل گرفت | قرار است در رابطه با موسیقی افغانستان کار کنم!

۱۰:۳۷  -  ۲۸ فروردين ۱۴۰۰
گفتگو اختصاصی دیباچه با فاطمه گودرزی بازیگر نقش حورا در سریال حورا

ما بازیگران  بیشتر در معرض آسیبیم! | برخی مواقع، تصمیمات ما در بازیگری، موجب ناراحتی بعضی از نویسنده‌های آماتور می شود!

۱۱:۵۲  -  ۲۶ فروردين ۱۴۰۰
کارگردان فیلم «تو مشغول مردنت بودی» در گفتگو با دیباچه مطرح کرد

ایده «تو مشغول مردنت بودی» از یک ماجرای واقعی می‌آید | محدودیت‌هایی که زنان برای حل مشکلات خود دارند!

۱۱:۳۵  -  ۲۶ فروردين ۱۴۰۰
حسین علیشاپور خواننده موسیقی اصیل ایرانی در گفت و گو اختصاصی با دیباچه مطرح کرد:

دست بحران مشروعیت را باید از گلوی موسیقی بردارند

۱۵:۰۳  -  ۲۵ فروردين ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها