چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹  |  Wednesday, 27 May 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۹۵۲۹
تاریخ انتشار : ۴۴ : ۱۲ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۸
محمد مسلمی کارگردان سریال «هشتگ خاله سوسکه» که در شبکه نمایش خانگی با استقبال خوبی روبرو شد در گفت‌وگو با دیباچه اظهار داشت: تا پیش از «هشتگ خاله سوسکه» هیچ اثری در زمینه سینمای کودک با پرسوناژها و شخصیت‌هایی که در «هشتگ خاله سوسکه» حضور دارند کار نشده بود و خوشبختانه این تجربه اتفاق خوبی برای ما بود که شاهد هستیم مردم در همه جای ایران این اثر را دوست داشته‌اند. در ارتباطی که با شهرستان‌ها دارم و طی سفرهایم به شهرهای دیگر می‌بینم که کودکان این سریال را دنبال کرده‌اند.

بازگشت «عمو فتیله‌ای‌ها» با برنامه ناقص ؟!مسلمی خاطرنشان کرد: سعی من بر این است که ساخت این سریال را ادامه دهم اما همه چیز به شرایط سرمایه‌گذاری برمی‌گردد. امکانات و وسایل متأسفانه گران شده و هزینه‌ها بسیار بالا رفته، به همین دلیل با وجود اینکه من اصرار دارم «هشتگ خاله سوسکه» در فصل‌های دیگر نیز ساخته شود همه چیز به سرمایه‌گذار بستگی دارد. قطعاً سرمایه‌گذاری که به سراغ ساخت چنین اثری بیاید ضرر نخواهد کرد.

وی افزود: «هشتگ خاله سوسکه» از لحاظ مالی ضرر نکرد و با وجود اینکه اولین تجربه سریال کودک در شبکه نمایش خانگی به حساب می‌آید توانست بسیار موفق عمل کند. متأسفانه مشکلاتی وجود داشت که اگر این مشکلات نبود قطعاً اتفاقات بهتری برای این سریال رخ می‌داد.

این بازیگر در ادامه گفت: چند سال پیش اتفاقی برای ما رخ داد منجر به فاصله ما به تلویزیون شد اما دو سال پیش طرحی ارائه دادیم که توسط وزارت بهداشت تصویب شد و چند بار به دلیل کمبود بودجه به تولید نرسید و در نهایت این مجموعه که «دوقلوها» نام دارد پس از ضبط 40 قسمت به دلیل مشکلات مالی متوقف شد.

وی در ادامه گفت: تصویربرداری «دوقلوها» که چند وقت پیش در رسانه‌ها با عنوان بازگشت عمو فتیله‌ای‌ها از آغاز آن خبر داده شده بود به تازگی متوقف شده و دلیل آن نیز فقط کمبود بودجه است. قصه این مجموعه صد قسمتی ناقص ماند و در حالیکه از قسمت چهلم به بعد وارد ماجرایی جذاب‌تر می‌شد و در واقع اوج می‌گرفت در حال حاضر متوقف شده است.

مسلمی در پایان اظهار داشت: امیدوارم تلویزیون تمهیدی برای ادامه تصویربرداری این مجموعه داشته باشد ولی با توجه به شرایط بعید می‌دانم که تولید این اثر ادامه پیدا کند. با توجه به اینکه بسیاری از بازیگران با پروژه‌های دیگری قرارداد دارند ممکن است هیچوقت «دوقلوها» به پایان نرسد. با توجه به اینکه هر اتفاقی از تلویزیون را می‌توان انتظار داشت، ممکن است تلویزیون بدون توجه به این مسأله «دوقلوها» را در 40 قسمت با وجود ناقص بودن پخش کند اما امیدوارم این اتفاق رخ ندهد و این مجموعه به طور کامل ساخته شود

منبع: دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
وقتی خوانندگان ما هم مثل سایر خوانندگان کشورها به احترام کادر درمانی می خوانند

ویدئو | اجرای قطعه زیبای « امیدواران » توسط علیرضا عصار همراه با پیانونوازی این خواننده

۱۳:۰۵  -  ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹
استاد دانشگاه گلاسکو در گفتگو با دیباچه مطرح کرد:

کیارستمی غول سینمای جهان است! | از فیلمهای ایرانی برای تدریس در دانشگاه گلاسگو استفاده می کنم

۱۱:۰۲  -  ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹
وقتی انزوا خلاقیت را شکوفا می کند

نگاهی به ده شاهکار هنری که در قرنطینه خلق شدند!

۱۸:۰۶  -  ۲۲ فروردين ۱۳۹۹
فیلم | گفتگو ویژه برنامه «مدیا» با فاطمه مسعودی فر بازیگر فیلم دلهره آور «پوست»

بازیگر ۲۳ ساله‌ای که با گریم سنگین، نقش زن ۳۶ ساله را بازی کرد | خاطره یک اتفاق عجیب و واقعی برای خانم بازیگر توسط یک زن فالگیر

۱۶:۴۱  -  ۲۰ اسفند ۱۳۹۸
یک اتفاق تلخ بین دو بازیگر | جدال لفظی بین هانیه توسلی و امین زندگانی به چه قیمت؟

توسلی : مسخره بازی کافیه |زندگانی : به توصیه خانم توسلی شاد نباشید!

۱۶:۳۶  -  ۱۹ اسفند ۱۳۹۸
رئیس بخش مسمومین بیمارستان لقمان حکیم :

این یک باور غلط است که شُرب الکل می­تواند در پیشگیری از بیماری کرونا موثر باشد!!

۱۴:۲۰  -  ۱۹ اسفند ۱۳۹۸
سپند امیرسلیمانی در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد :

شبکه نمایش خانگی به مسائل سطحی، مثل روابط دختر و پسر جوان محدود شده است!

۱۰:۴۶  -  ۱۹ اسفند ۱۳۹۸