پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸  |  Thursday, 19 September 2019

دیباچه

کد خبر: ۴۹۴۹۰
تاریخ انتشار : ۳۸ : ۱۱ - ۲۰ تير ۱۳۹۸
پیام دهکردی بازیگر سینما و تلویزیون که به تازگی مجموعه تلویزیونی گاندو با نقش‌آفرینی وی به روی آنتن رفت و با استقبال مخاطبان روبرو شد در گفتگو با خبرنگار دیباچه اظهار داشت: علاوه بر بازخوردهای خوب با دو نوع بازخورد منفی نیز از بازی در این سریال مواجه بودم که در واقع یکی از این واکنش‌ها به نوعی مثبت بوده چرا که مردم کاملا با نقش من ارتباط برقرار کرده و واکنش‌های منفی را به کاراکتری که ایفا کرده‌ام داشتند اما واکنش‌های منفی بسیاری نیز دیده‌ام که من را به این دلیل مورد انتقاد قرار داده‌اند که چرا چنین سریالی بازی کرده‌ام.
دهکردی خاطرنشان کرد: البته این واکنش‌های منفی به هیچ‌وجه واکنش‌های غالب نبوده و اکثر مخاطبان چه کسانی که در ایران هستند و چه افرادی در خارج از کشور که شاید حتی با کلیت نظام جمهوری اسلامی مشکلی دارند نیز به تعریف و تمجید از این سریال به لحاظ ساختاری پرداخته‌اند و گاندو را دنبال کرده‌اند.

مخالفان نظام جمهوری اسلامی گاندو را با جدیت دنبال کردند! | برای شناخت بیشتر «جیسون» مشاوره ای از نهادهای امنیتی نداشتم

وی افزود: من برای بازی در این سریال با واکنش‌هایی مواجه شدم که مردم بعضا با صراحت تمام من را نقد کردند که حتی این نقدها و این جدیت در نگاه مردم نسبت به مسائل فرهنگی و هنری برای من نکته‌ای بسیار مهم و حائز اهمیت است. برخی از افرادی که به من انتقاد داشتند به طور کل من را به خاطر بازی در این سریال مورد شماتت قرار میدادند که من در اکثر موارد با بحث و گفتگو سعی می‌کردم که دیدگاه آنها را نسبت به این مساله تغییر دهم و در اکثر مواقع نیز موفق بودم و افراد از دلایل من قانع می‌شدند.
این بازیگر در ادامه درباره دلیل حضورش در سریال گاندو گفت: شغل و حرفه من بازیگری است، وقتی یک بیمار نزد یک پزشک می‌رود پزشک بر اساس شخصیت، رفتار و گذشته آن شخص به درمان فرد بیمار نمی‌پردازد و پزشک به طور کل نیازی به فهم این موضوع ندارد که آن فرد چه گذشته‌ای داشته و نمی‌تواند بفهمد او فردی روشنفکر است یا متحجر. من نیز بازیگرم و نقشی که به من پیشنهاد می‌شود را مطالعه و انتخاب میکنم، نقشی که در گاندو بازی کردم نیز به نظرم نقش یه شخصیت بسیار مهم در تاریخ معاصر کشور است.

مخالفان نظام جمهوری اسلامی گاندو را با جدیت دنبال کردند! | برای شناخت بیشتر «جیسون» مشاوره ای از نهادهای امنیتی نداشتم
(عکس جیسون رضاییان و همسرش یگانه صالحی در کنار جان کری ) 

بازیگر فیلم سینمایی راه آبی ابریشم خاطرنشان کرد: به هیچ‌وجه از نهادهای امنیتی برای شناخت بیشتر شخصیت جیسون رضاییان مشاوره‌ای نداشتم و با وجود صحبت‌هایی که با برخی از این دوستان داشتم در نهایت مثل همیشه سعی من بر این بود که خودم بتوانم به شناختی کامل از این شخصیت برسم. برای بازی در نقش جیسون رضاییان ۲۵ کیلوگرم وزن اضافه کردم، به طور فشرده برای یادگیری زبان اقدام کردم و وقت بسیاری برای شناخت این شخصیت صرف کردم تا بتوانم به بهترین شکل نقش جیسون رضاییان را ایفا کنم.
وی در پایان گفت: من همچنان به گزیده‌کاری خود تاکید دارم، سعی من بر این است که در آثاری که از هر نظر ارزشمند هستند ایفای نقش کنم و خوشحالم که مردم با نقش من در سریال گاندو ارتباط برقرار کردند. بازخوردهایی که شاهد هستم از هر جهت نشان از دیده شدن این مجموعه تلویزیونی دارد.

منبع: دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
تئاتر نان ندارد به جایش عشق دارد | من نویسنده و نمایشنامه نویس ام اما به خاطر اینکه اجاره خانه بدهم فیلم بازی می کنم!
گفت و گو دیباچه با عزت الله مهرآوران بازیگر و نمایشنامه نویس

تئاتر نان ندارد به جایش عشق دارد | من نویسنده و نمایشنامه نویس ام اما به خاطر اینکه اجاره خانه بدهم فیلم بازی می کنم!

۱۵:۵۶  -  ۲۵ شهريور ۱۳۹۸
تعجب می‌کنم از اینکه جلوی اکران «رستاخیز» چنین فیلم با عظمتی را گرفتند | هرگز التماس نمی‌کنیم که به ما کار بدهند!
زهره حمیدی بازیگر پیشکسوت در گفتگو با دیباچه مطرح کرد:

تعجب می‌کنم از اینکه جلوی اکران «رستاخیز» چنین فیلم با عظمتی را گرفتند | هرگز التماس نمی‌کنیم که به ما کار بدهند!

۱۰:۲۰  -  ۲۵ شهريور ۱۳۹۸
بازی نقش های منفی را دوست دارم | برای در آوردن  نقش « خولی »  خیلی هزینه کردم  | بعضی از مردم به من فحش می دهند! +ویدئو
گفت و گو دیباچه با صدرالدین حجازی بازیگر نقش خولی در مختارنامه

بازی نقش های منفی را دوست دارم | برای در آوردن نقش « خولی » خیلی هزینه کردم | بعضی از مردم به من فحش می دهند! +ویدئو

۱۳:۵۰  -  ۲۳ شهريور ۱۳۹۸
پربازدیدها
آخرین اخبار