جمعه ۰۹ آبان ۱۳۹۹  |  Friday, 30 October 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۹۳۰۹
تاریخ انتشار : ۳۲ : ۱۰ - ۳۱ فروردين ۱۳۹۸
به گزارش دیباچه،علی قائم مقامی از مدیران تولید با تجربه سینما که سابقه مدیرتولیدی آثار فاخری چون «  رستاخیر» و « چ »   را برعهده داشته ، به عنوان دبیر هجدهمین جشن انجمن صنفی مدیران تولید سینما منصوب شد.
هجدهمین جشن انجمن صنفی مدیران تولید سینما، خرداد ماه امسال برگزار می‌شود.

در این رویداد سینمایی، علاوه بر ارج نهادن به پیشکسوتان این حرفه، از مدیران تولید فعال قدردانی می‌شود و فیلم‌های سینمایی نیز از این منظر مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

بر اساس تصمیم هیئت مدیره انجمن صنفی مدیران تولید سینما، علی قائم مقامی از مدیران تولید با تجربه سینما به عنوان دبیر این جشن منصوب شد.

مدیرتولید آثار فاخر سینمای ایران دبیر هجدهمین جشن مدیران تولید سینما شد
در سوابق سینمایی علی قائم مقامی تهیه کنندگی فیلم هاى دیگری مانند «تیغ و ترمه»، «جشن دلتنگی»، «کفشهایم کو» و مدیریت تولید فیلم‌های «به رنگ ارغوان»، «نسل سوخته»، «شب یلدا» و... دیده می‌شود.
وی هم اکنون عضو هیئت مدیره و سخنگوی خانه سینما است.
گفتنی است قائم مقامی تنها مدیر تولید سینمای ایران بوده که در جشنواره‌ها جایزه گرفته‌است.
او در طی یکسال از سه جشوارهٔ مهم داخلی چون جشنواره  سی و دوم فیلم فجر و هشتمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران و شانزدهمین دوره جشن بزرگ سینمای ایران موفق به دریافت جایزه شده و برای مدیریت تولید فیلم چ به دفعات از سوی نهادهای نظامی مورد تجلیل قرار گرفته‌است. سید علی قائم مقامی در سال ۱۳۹۳ به عنوان جهادگر عرصه فرهنگ و هنر نشان افتخار دریافت کرده‌است.
منبع: دیباچه
برچسب ها: علی قائم مقامی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده