يکشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۹  |  Sunday, 25 October 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۹۳۰۶
تاریخ انتشار : ۴۴ : ۰۹ - ۲۹ فروردين ۱۳۹۸
به گزارش دیباچه، هنرمندان از جمله قشرهایی هستند که همواره تلاش کردند در مواقع حساس کشور ،آستین همت را بالا زده و به میدان بیایند تا در صف اول یک حماسه بزرگ ،تاثیرگذار باشند؛مواقع زلزله،سیل،مشکلات زیست محیطی و... از جمله مواردی هستند که همیشه جامعه انتظار حضور سلبریتی ها را دارد؛حتی در پدیده ای بنام انتخابات ریاست جمهور ی هم این هنرمندان هستند که با ایجاد کمپین های خاص،تلاش می کنند تا با اعلام کاندید مورد نظر خود نظر مخاطبانشان را به انتخاب آن فرد جلب کنند.
پس از اتفاقات تلخ اخیر سیل درکشور و حضور سرافرازانه هلال احمر،به بهانه افتتاحیه جشنواره جهانی فیلم فجر ،ستاره اسکندری و رضا کیانیان با پوشیدن لباس امدادگران هلال احمر ، کیک سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر را بریدند.
این مراسم که در سینما فلسطین انجام شد،رضا کیانیان گفت:«جشنواره ما، جشنواره ساده‌ای است و امیدوارم شما آن را دوست داشته باشید. همانطور که می‌دانید تمامی عواید فروش بلیت و محصولات فرهنگی این دوره جشنواره به هموطنان سیل‌زده اختصاص می‌یابد. دل ما با همه هموطنان سیل‌زده‌مان در خوزستان، لرستان، شمال کشور و ... است. ما به یاد شما هستیم.»

کیک بریدن رضا کیانیان و ستاره اسکندری  با لباس امدادگران هلال احمر!

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده