شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹  |  Saturday, 27 February 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۹۳۰
تاریخ انتشار : ۳۳ : ۱۰ - ۲۰ بهمن ۱۳۹۴
هر برنامه بودجه ای دارد و طبق آن باید به تعهداتش عمل کند. طبیعتا در این راه هم مشکلاتی به وجود می‌آید که با دقت باید آن ها را حل کرد.

اختصاصی دیباچه:

تهیه کننده جدید برنامه سه شو در خصوص تغییرات ساختاری این برنامه گفت: هر برنامه ای بودجه ای دارد که با توجه به آن سرعت و تعهدات نسبت به برنامه انجام می‌شود. طبیعتا در این راه هم مشکلاتی به وجود می‌آید که با دقت باید آن ها را حل کرد.

 

مهران مهام در رابطه با تغغیر مجریان این برنامه نیز گفت: همچنان از حضور مهران غفوریان استفاده می‌کنیم. اما جواد رضویان جای خود را به بیژن بنفشه خواه داده است. تغییرات ساختاری دیگری هم داریم. چرا که زمان کمی داریم و باید هرچه زودتر برنامه های بیشتری تولید کنیم.

دیباچه-مهران-مهام2


 

وی هدف اصلی از ساخت چنین برنامه ای را ایجاد سرگرمی عنوان کرد و افزود: روزهای پنجشنبه و جمعه پخش داریم و هرکدام از کاراکترها چه در پلاتوها و چه در بخش نمایش برای موضوعی خاص با هدفی خاص وارد می‌شوند و آن موضوع را به چالش می‌کشند.

 

تهیه کننده جدید برنامه سه شو به تهیه کنندگی مجموعه ویلا نیز اشاره کرد و گفت: این سریال 50-40 قسمتی را در دست تهیه داریم و با آقای کاظمی پور همکاری می‌کنیم.
برچسب ها: دیباچه ، سه شو ، مهران مهام
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹