سه‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰  |  Tuesday, 15 June 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۹۱۸
تاریخ انتشار : ۰۳ : ۰۹ - ۲۰ بهمن ۱۳۹۴
مدیر شبکه سه سیما با اشاره به برنامه های مهم این شبکه گفت: تمهیدات خوبی برای سال جدید و تعطیلات نوروز اندیشیدیم که با یاری خدا و مردم به ثمر می‌رسد.

اختصاصی دیباچه:

سید غلامرضا میر حسینی به تغییرات ساختاری برنامه های شبکه سه اشاره کرد و گفت: برنامه هایی چون «مردم چی می‌گن» یا «سه شو» با تغییرات ساختاری روبرو شدند. پیمان طالبی با کسالت مواجه شد و در برنامه آخر مردم چی میگن خداحافظی کرد که این برنامه نیز تمام شد و جای خود را به برنامه «مردم سلام» داد.

وی ادامه داد: وقتی برخی از برنامه ها از جهاتی دچار افت می‌شوند، باید نسبت به تغییر نوع اجرا، تهیه کنندگی و دیگر عوامل اقدام و در راستای بهبود فضای برنامه طرح هایی را عملی کرد. برنامه سه شو هم از این دست برنامه ها بود که نیاز به تغییر داشت.

دیباچه- میرحسینی


میرحسینی در خصوص تغییرات گرافیکی شبکه سه نیز معتقد بود که مردم از این تغییرات راضی هستند و واکنش های مثبتی به این موضوع نشان داده اند.

 

مدیر شبکه سه سیما در پایان به افراد جدیدی که در این شبکه به عنوان مجری فعالیت می‌کنند اشاره کرد و گفت: به هرحال این مجریان نیز مانند مجریان سرشناس باید از جایی شروع کنند و به حمایت ما دلگرم باشند. کمترین کاری که می‌توانیم برایشان انجام دهیم این است که پشتیبان آن ها باشیم و در مسیری که پیش رو دارند به آن ها کمک کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گپ داغ دیباچه با علیرضا افخمی درباره تفکرات عجیب برادرش بهروز و حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت

حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت تاثیر مخربی بر ذهنم ایجاد کرد | مسئولین رده بالای سازمان صدا و سیما و بخش حقوقی آن از زیربار مسئولیت شانه خالی کردند!

۱۵:۳۷  -  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها