پنجشنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۹  |  Thursday, 26 November 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۸۶۷۴
تاریخ انتشار : ۲۰ : ۱۸ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۷

به گزارش دیباچه،فیلمنامه نویس "بلید" فاش کرده که کمپانی نیو لاین سینما می خواسته یک بازیگر سفید پوست در نقش اریک هانتر شکارچی خون آشام بازی کند.

به گزارش flickeringmyth، دیوید اس.گویر (David S. Goyer) فیلمنامه نویس این فیلم ، در آستانه 20 سالگی اکران فیلم ابر قهرمانی "بلید" در گفت و گویی اعلام کرده که کمپانی می خواسته یک سفید پوست در نقش اصلی این فیلم بازی کند. گویر در بخشی از این گفت و گو که با اینترتیمنت ویکلی انجام شده گفت: یکبار استودیو به من اعلام کرد که "بلید" می تواند سفید پوست باشد که من جواب دادم نه، این وحشتناک است. مایک دلوکا (Mike DeLuca) هم گفت که می تواند 40میلیون دلار به دنزل واشنگتن یا 35 میلیون برای وزلی اسنایپس و 20 میلیون برای لارنس فیشبورن دستمزد بپردازد. من هم گفتم که وزلی را می خواهم.

خوشبختانه استودیوی اسنایپس را به خدمت گرفت و فیلم دو دنباله دیگر هم در سال های 2002 و 2004 داشت.

حالا با توجه به اینکه حقوق شخصیت فیلم "بلید" دوباره به مارول کمیکس برگشته است، اسنایپس چندبار ادعا کرده که این کمپانی از وی خواسته که دوباره در این نقش ظاهر شود. این درحالی است که کوین فیگه Kevin Feige)) رئیس استودیو مارول گفته است که بازنویسی شخصیت "بلید" جالب خواهد بود. احتمال می رود که استودیو مارول به دنبال بازیگر برای این نقش باشد.


منبع: دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
محققان خبر دادند

امید تازه‌ای برای درمان ویروس جدید کرونا !

۱۶:۵۳  -  ۱۰ آبان ۱۳۹۹
پژوهشگر موسیقی اقوام مطرح کرد:

نوع ادبیِ دوبیتی، در اقصی نقاط ایران، در قرن‌های سوم و چهارم رواج داشته است!

۱۵:۲۰  -  ۰۳ آبان ۱۳۹۹