سه‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰  |  Tuesday, 15 June 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۸۶۶۹
تاریخ انتشار : ۲۲ : ۱۸ - ۰۶ مرداد ۱۳۹۷

به گزارش دیباچه،لیلی گلستان که نمایشگاه «صد اثر، صد هنرمند» را از سال ۱۳۷۱  به طور مستمر در مرداد در گالری گلستان برگزار می کند درباره بیست و ششمین دوره این نمایشگاه گفت: مانند چند سال اخیر در کنار نام های پرطرفدار بازار هنر، هنرمندان شهرستانی حضور بسیار پررنگی دارند و در این میان اصفهانی ها گوی سبقت را از دیگران ربوده‌اند. با وسواس همیشگی از میان انبوه آثار رسیده، آثار ١٨٢ هنرمند را برای حضور در این دوره انتخاب کرده ام که با توجه به قیمت های بسیار مناسب و کیفیت قابل ملاحظه یقین دارم مورد توجه دیدار کنندگان قرار خواهد گرفت. همچنین حدود ۳۰ مجسمه نیز در نمایشگاه ارایه خواهد شد.

مدیر گالری گلستان بیان کرد: از اساتید به نام هنر ایران در کنار نام های جوان آثار چشمگیری در این نمایشگاه به نمایش و فروش گذاشته می شود، از جمله آثاری از بهمن محصص، فریده لاشایی، رضا مافی، محمدعلی ترقی جاه، سیراک ملکونیان، هوشنگ پزشک نیا، محمد احصایی، ایرج زند، ابراهیم حقیقی، میشا شهبازیان، صادق تبریزی، بهمن نیکو، علی گلستانه و شهریار احمدی.

بیست و ششمین نمایشگاه «صد اثر، صد هنرمند» ۱۲ مرداد در گالری گلستان آغاز به کار می کند و تا ۳۰ مرداد برقرار خواهد بود.


برچسب ها: لیلی گلستان ، دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گپ داغ دیباچه با علیرضا افخمی درباره تفکرات عجیب برادرش بهروز و حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت

حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت تاثیر مخربی بر ذهنم ایجاد کرد | مسئولین رده بالای سازمان صدا و سیما و بخش حقوقی آن از زیربار مسئولیت شانه خالی کردند!

۱۵:۳۷  -  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها