چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸  |  Wednesday, 18 September 2019

دیباچه

کد خبر: ۴۸۶۳۵
تاریخ انتشار : ۳۷ : ۱۱ - ۲۷ تير ۱۳۹۷
حامد همایون در گفتگو با دیباچه با اشاره به مشکلات اقتصادی اهالی هنر خواستارشد:
خواننده برجسته کشور با اشاره به اینکه کارهای جدیدی را در حال ساخت داریم گفت: به زودی با دستان پر مجددا به عرصه موسیقی برمی گردم وخیلی دوست دارم کنسرت هایم پر از شور وهیجان باشد.
حامدهمایون خواننده مطرح کشور در گفتگو با "دیباچه" ضمن اشاره به این موضوع که پس از طی مدتی کوتاه که به صورت پشت سرهم کنسرت برگزار می کردیم مدتی است که از عرصه موسیقی کشور دور مانده ام افزود: به زودی شاهد پخش کارهای جدیدی از سوی من در عرصه موسیقی کشور خواهید بود.
وی با اشاره به اینکه از دوران کودکی عاشق هنر موسیقی بوده است گفت:بخش مهمی از موفقیت های من مربوط به خانواده ام است به طوری که از پدر ومادر گرفته تا خواهر وبرادر من همگی صداهای خوبی دارند اما من به دلیل علاقه فراوان به موسیقی به دنبال این هنررفتم ودر شرایط کنونی نتیجه زحمات خودم را نیز می بینم.
این خواننده مطرح کشور با بیان اینکه به موسیقی بسیارعلاقمند است افزود:طی مدتی که موسیقی پاپ را به صورت جدی دنبال می کردم به موسیقی کلاسیک هم گوش می دادم وتا حدودی به سبک های موسیقی کلاسیک آشنا هستم.
همایون با اشاره به اینکه کسانی که موسیقی را به صورت آکادمیک دنبال می کنند مدام در چارچوب های مشخصی قدم برمی دارند تصریح کرد:به نظر من خلاقیت وایده پردازی در موسیقی بسیار مهم است وبه جرات می توان گفت موضوع مهمی که یک خواننده را از سایر خوانندگان دیگر متمایز می کند خلاقیت در اجرای قطعه های موسیقی آن خواننده است.
وی گفت: مردم ایران موسیقی بد را گوش نمی کنند وحتی در انتخاب موسیقی موردنظر برای گوش کردن سخت گیر هستند ولی باید به این نکته مهم هم توجه کرد که موسیقی باید جذاب وجدید باشد به طوری که نظر شنونده را به خود جلب کند.
همایون اضافه کرد:وقتی من کاری را تولید می کنم در اتاق فکری که در آن مدیربرنامه های بنده یعنی آقای رجب پور حضور دارند این کار تحلیل و بررسی خواهد شد واشکالات آن برطرف می شود.
این خواننده برجسته کشور خواستار توجه بیشتر مسئولان به وضعیت اقتصادی ومعیشت مردم شد وافزود: اگر معیشت مردم مناسب باشد می توان قشرهای مختلف جامعه را به حضور در کنسرت های مختلف تشویق کرد اما وقتی مردم یک جامعه به لحاظ اقتصادی مشکل داشته باشند به طور قطع هنر وموسیقی آن کشورهم مورد استقبال قرار نمی گیرد.
وی خواستار حمایت ویژه مسئولان از هنر موسیقی در ایران شد وگفت: بسیاری از خوانندگان برجسته وموسیقی دانان کشوردرشرایط کنونی برای ضبط کارهای خودشان با مشکلات مختلفی به خصوص معضلات اقتصادی روبرو هستند که مسئولان برای حل این چالش ها باید تلاش کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
تعجب می‌کنم از اینکه جلوی اکران «رستاخیز» چنین فیلم با عظمتی را گرفتند | هرگز التماس نمی‌کنیم که به ما کار بدهند!
زهره حمیدی بازیگر پیشکسوت در گفتگو با دیباچه مطرح کرد:

تعجب می‌کنم از اینکه جلوی اکران «رستاخیز» چنین فیلم با عظمتی را گرفتند | هرگز التماس نمی‌کنیم که به ما کار بدهند!

۱۰:۲۰  -  ۲۵ شهريور ۱۳۹۸
بازی نقش های منفی را دوست دارم | برای در آوردن  نقش « خولی »  خیلی هزینه کردم  | بعضی از مردم به من فحش می دهند! +ویدئو
گفت و گو دیباچه با صدرالدین حجازی بازیگر نقش خولی در مختارنامه

بازی نقش های منفی را دوست دارم | برای در آوردن نقش « خولی » خیلی هزینه کردم | بعضی از مردم به من فحش می دهند! +ویدئو

۱۳:۵۰  -  ۲۳ شهريور ۱۳۹۸
از تبریک متفاوت برزو ارجمند تا طعنه محمدرضا فروتن!
وقتی هنرمندان روزملی را به صورت مجازی گرامی می دارند

از تبریک متفاوت برزو ارجمند تا طعنه محمدرضا فروتن!

۱۳:۵۳  -  ۲۱ شهريور ۱۳۹۸
تفاوت بین شوخی و تمسخر را  به خوبی می‌دانم | احسان علیخانی اجازه داد با  « عصر جدید » شوخی کنیم !
یزدان فتوحی کارگردان سریال « ناخونک » در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد :

تفاوت بین شوخی و تمسخر را به خوبی می‌دانم | احسان علیخانی اجازه داد با « عصر جدید » شوخی کنیم !

۱۰:۲۷  -  ۲۰ شهريور ۱۳۹۸
پربازدیدها
آخرین اخبار