چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۴۰۰  |  Wednesday, 26 January 2022

دیباچه

کد خبر: ۴۸۶۳۴
تاریخ انتشار : ۳۴ : ۱۱ - ۲۷ تير ۱۳۹۷
شهره سلطانی هنرمند توانمند کشور این روزها مشغول بازی در فاز دوم سریال «لحظه گرگ ومیش» به کارگردانی همایون اسعدیان است.
 لحظه گرگ ومیش روایت زندگی دختری در دهه 60 است که با حوادثی از قبیل جنگ،مسائل اقتصادی واجتماعی روبرو بوده؛ سلطانی در این سریال نقش عمه فرخنده را برعهده دارد؛ نقشی که به گفته او بسیار چالشی و تأثیرگذار است. 
این بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص حضورش در قسمت دوم این سریال گفت: این روزها مشغول بازی در فاز دو تولید سریال «لحظه گرگ ومیش»هستم  اگرچه در فاز دو این سریال نقش کمتری دارم اما تا مرداد ماه درگیر بازی در این سریال هستم که به امید خدا تا ماه خرداد به اتمام می‌رسد. این سریال قرار است از شبکه 3 سیما پخش شود و در مراحل پایانی ساخت قرار دارد. در این سریال  عزیزانی همچون فاطمه گودرزی و فرید سجادی حسینی ایفای نقش دارند و همچنین  بازیگران جوانی که در شروع فعالیت هنری خود هستند اما نقش بیشتری دارند. 
 وی با بیان این موضوع که در حال حاضر تنها مشغول  این پروژه است در خصوص فعالیتهای هنری خود در عرصه موسیقی هم اظهار داشت: امسال اقدامی برای برپایی کنسرت نکردم وترجیح می‌دهم فضای کار مناسب تر شود و علاوه براین دلایل شخصی برای این تصمیم دارم مگر اینکه شرایط برای برپایی کنسرت آماده و بهتر شود.
وی در انتهای این گفتگو درخصوص شرایط نامناسب  اقتصادی ،کمبود آب و مشکلات اجتماعی که مردم با آن دست به گریبان هستند اظهار تأسف کرد و گفت: در این اوضاع نامناسب اقتصادی پیام من به مردم عزیزمان این است که من همانند سایر هنرمندان در هر شرایطی کنار آنها هستم و اگر کاری از دستم بربیاید کوتاهی نمی‌کنم. امیدوارم شرایط بهتر و مساعدتر شود ما شاهد فشاری که بر روی مردم است بوده و از این بابت بسیار ناراحت هستیم اما از ما هنرمندان به تنهایی  کاری ساخته نیست ما تنها می‌توانیم صدای مردم بوده و اطلاع رسانی کنیم. امیدوارم هرچه زودتر شرایط برای همه بهتر شده و به آرامش برسیم وآنچه لیاقت مردم کشورم است برایشان محقق شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
همانطور که پیشتر در « دیباچه » خبر دادیم

« احسانی» از شبکه نسیم رفت !

۱۹:۲۱  -  ۰۴ بهمن ۱۴۰۰
گفت و گو دیباچه با مجری « اعجوبه ها » و « سلام صبح بخیر »

‌نمی‌توانم روی پیشنهاد دیگری برای اجرا فکر کنم!

۱۰:۲۰  -  ۳۰ دی ۱۴۰۰
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان به دیباچه گفت

شرکت « نفــت » سالن پر ظرفیتش را برای اجرای کنــسرت موسـیقی به « ارشاد » اجاره نمی‌دهد / در سوسنگرد سالن‌ها را پس دادند!

۱۶:۳۱  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
تشکیل «کارگروه مشترک» بین سازمان سینمایی و سازمان صدا و سیما

«پیمان جبلی» برخلاف مدیران قبلی صدا و سیما، روی خوش به سینما نشان می‌دهد؟

۱۳:۰۵  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
شروع متفاوت جشنواره چهلم با اجرای پژمان بازغی

همه آنچه در مراسم قرعه کشی اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر گذشت

۰۲:۳۹  -  ۲۹ دی ۱۴۰۰
پربازدیدها
پرطرفدار ترین ها