يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹  |  Sunday, 28 February 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۸۲۵
تاریخ انتشار : ۳۵ : ۰۶ - ۱۹ بهمن ۱۳۹۴
در هفتمین شب برگزاری جشنواره فیلم فجر سالن های نمایش با اقبال مواجه شدند و سالن هایی که فیلم های «بادیگارد» و «ابد و یک روز» را به نمایش درمی آورند با اقبال زیادی از سوی مخاطب همراه می شوند.

دیباچه:

هفتمین شب برگزاری جشنواره فیلم فجر همزمان با بازی فوتبال دو تیم استقلال بود اما این بازی هم از ازدحام مردم جلوی در سینماها نکاست و سینماها همچنان میزبان مشتاقان علاقمند به فیلم های جشنواره فیلم فجر هستند . تاکنون بیشترین آمار سانس فوق العاده به فیلم سینمایی «بادیگارد» تعلق دارد  که بخش اعظم آن در سینما آزادی بوده است.

در هفتمین شب برگزاری جشنواره فیلم فجر سینما آزادی میزبان هنرمندانی چون پیمان معادی، حبیب رضایی بود و حمید شاه آبادی نیز برای فیلم سینمایی «نقطه کور» به سالن اصلی آزادی مراجعه کرد.

دیباچه- بادیگارد


به گزارش فارس، پردیس سینمایی  آزادی 4 سانس فوق العاده برای فیلم های « لانتوری»، «بادیگارد»، «بارکد» و «خشم و هیاهو» بود. سالن سینما جوان فیلم «ابد و یک روز» را در سانس فوق العاده به نمایش گذاشت و «ماندانا» فیلم سینمایی «بادیگارد» در سانس فوق العاده به روی پرده برد.

پردیس سینمایی چارسو مورد توجه خانواده ها و جوانان بود و در طول ایام جشنواره شب های شلوغی را پشت سر گذاشت. در این پردیس  فیلم های برتر گروه هنر و تجربه  به نمایش درمی آید که با استقبال مواجه شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹