دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰  |  Monday, 14 June 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۸۲۰۱
تاریخ انتشار : ۱۰ : ۱۴ - ۲۵ مهر ۱۳۹۶
شبکه چهار سیما با برنامه تلویزیونی «تیتر 4» به بررسی مطبوعات جهان می پردازد. در این برنامه سعی شده زاویه نگاه رسانه ای مکتوب خارجی به موضوعات مختلف، در معرض دید مخاطب شبکه چهار قرار گیرد.
به گزارش دیباچه، «تیتر4» عنوان برنامه جدید به تهیه کنندگی غلامرضا محمدقاسمی است که در 52 قسمت 24  دقیقه ای در گروه سیاسی شبکه چهار سیما تهیه و تولید می شود.

مطبوعات جهان در «تیتر 4 » ورق می خورد

به گفته محمدقاسمی تهیه کننده برنامه: «تیتر4» به صورت هفتگی یکشنبه ها ساعت 22 به روی آنتن شبکه چهار سیما می رود و در آن به بررسی مطبوعات جهان می پردازیم.
وی به بخش های برنامه اشاره کرد و گفت: «تیتر4» از بخش های مختلفی همچون پیشخوان، مقاله، اندیشکده ها، ذره بین، کاریکاتور و عکس هفته تشکیل شده است. 
محمدقاسمی افزود: اجرای برنامه را علیرضا نعمتی داور پناه بر عهده دارد و در بخش «پیشخوان»  برنامه تیتر های روزنامه های جهان مرور می شود. در بخش «مقاله» یکی از نشریات برتر جهان انتخاب و توسط کارشناس تحلیل و بررسی می شود. "اندیشکده ها" یکی دیگر از بخش های برنامه است که هر هفته به سراغ یکی از اندیشکده های جهانی می رویم و خروجی آنها از جمله مقاله، پژهش را توسط کارشناسان تحلیل خواهیم کرد.
تهیه کننده «تیتر4» گفت: «ذره بین» یکی دیگر از بخش های برنامه است که یکی از موضوعات و تیتر های روزنامه و نشریات جهان که بازتاب وسیعی در رسانه ها داشته است را انتخاب و توسط کارشناسان تحلیل می کنیم.
محمد قاسمی درباره تفاوت «تیتر4» با سایر برنامه های مشابه گفت: در شبکه چهار سیما نیز سابق بر این برنامه ای تحت عنوان «آینه یا بررسی مطبوعات جهان» به روی آنتن رفته است ولی ما در این برنامه تلاش کرده ایم روزنامه های بیشتری را مورد تحلیل قرار دهیم و بخش های برنامه را متنوع تر کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو صمیمی دیباچه با امین الله رشیدی خواننده و آهنگساز پیشکسوت :

ردیف‌ ها صدای هنرجو را می‌سازند | صداسازی معنایی ندارد !

۱۱:۰۰  -  ۲۰ خرداد ۱۴۰۰
گپ داغ دیباچه با علیرضا افخمی درباره تفکرات عجیب برادرش بهروز و حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت

حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت تاثیر مخربی بر ذهنم ایجاد کرد | مسئولین رده بالای سازمان صدا و سیما و بخش حقوقی آن از زیربار مسئولیت شانه خالی کردند!

۱۵:۳۷  -  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
گپ و گفت دیباچه با میلاد کیایی نوازنده پیشکسوت سنتور و آهنگساز

هیچ نهادی موسیقی را به رسمیت نمی‌شناسد | روح یک هنرمند به وسیله فرهنگ وسیع‌تر می‌شود

۱۷:۱۴  -  ۱۸ خرداد ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها