دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹  |  Monday, 01 March 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۸۱۹
تاریخ انتشار : ۲۵ : ۰۶ - ۱۹ بهمن ۱۳۹۴
هنرمندان رادیو نمایش برای تقدیر از فریبا متخصص بخاطر دریافت جایزه برگزیده در بخش بازیگری زن سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، دور هم جمع شدند.

دیباچه:

در این مراسم، محمدرضا قربانی (مدیر کل هنرهای نمایشی رادیو) ضمن تبریک به فریبا متخصص برای دریافت این جایزه، درخشش هنرمندان رادیو را در عرصه‌های مختلف هنری موجب افتخار و سرافرازی مجموعه‌ی رادیو دانست.

وی همچنین با اشاره به برنامه‌ریزی سال 95 افزود: با توجه به اینکه در سال 94، محصولات نمایشی رشد کمی داشت، در سال 95 به پردازش کیفی و محتوایی نمایش‌ها متمرکز می‌شویم.

ایسنا به نقل از قربانی نوشت: هدف ما بکارگیری تمامی هنرمندان اعم از نویسندگان، بازیگران و کارگردانان خواهد بود که ان‌شاءالله در سال 95 تحقق خواهد یافت.

دیباچه- فریبا متخصص


بر اساس این خبر، فریبا متخصص در این زمینه گفت: واقعا غافلگیر شدم و بسیار خوشحالم که با این استقبال دوستانه در رادیو مواجه شده‌ام و باید بگویم که رادیو در کنار سایر فعالیت‌هایم، همواره با من بوده است.

در این مراسم جمعی از مدیران و هنرمندانی چون فریدون محرابی، میرطاهر مظلومی، ناهید مسلمی، حمیدرضا هدایتی، هرمز سیرتی، احمد گنجی، نازنین مهیمنی ، محمد رضاعلی ، راضیه مومیوند، شیما جانقربان و تعداد دیگری از بازیگران رادیو نمایش حضور داشتند که با اهدای هدیه به فریبا متخصص و عکس یادگاری پایان یافت.

فریبا متخصص علاوه بر دریافت جوایز متعدد بازیگری در زمینه‌های گوناگون، تاکنون بیش از 9 جایزه‌ی داخلی و بین المللی را نیز از رادیو دریافت کرده است.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹