جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  Friday, 07 May 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۸۱۹
تاریخ انتشار : ۲۵ : ۰۶ - ۱۹ بهمن ۱۳۹۴
هنرمندان رادیو نمایش برای تقدیر از فریبا متخصص بخاطر دریافت جایزه برگزیده در بخش بازیگری زن سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، دور هم جمع شدند.

دیباچه:

در این مراسم، محمدرضا قربانی (مدیر کل هنرهای نمایشی رادیو) ضمن تبریک به فریبا متخصص برای دریافت این جایزه، درخشش هنرمندان رادیو را در عرصه‌های مختلف هنری موجب افتخار و سرافرازی مجموعه‌ی رادیو دانست.

وی همچنین با اشاره به برنامه‌ریزی سال 95 افزود: با توجه به اینکه در سال 94، محصولات نمایشی رشد کمی داشت، در سال 95 به پردازش کیفی و محتوایی نمایش‌ها متمرکز می‌شویم.

ایسنا به نقل از قربانی نوشت: هدف ما بکارگیری تمامی هنرمندان اعم از نویسندگان، بازیگران و کارگردانان خواهد بود که ان‌شاءالله در سال 95 تحقق خواهد یافت.

دیباچه- فریبا متخصص


بر اساس این خبر، فریبا متخصص در این زمینه گفت: واقعا غافلگیر شدم و بسیار خوشحالم که با این استقبال دوستانه در رادیو مواجه شده‌ام و باید بگویم که رادیو در کنار سایر فعالیت‌هایم، همواره با من بوده است.

در این مراسم جمعی از مدیران و هنرمندانی چون فریدون محرابی، میرطاهر مظلومی، ناهید مسلمی، حمیدرضا هدایتی، هرمز سیرتی، احمد گنجی، نازنین مهیمنی ، محمد رضاعلی ، راضیه مومیوند، شیما جانقربان و تعداد دیگری از بازیگران رادیو نمایش حضور داشتند که با اهدای هدیه به فریبا متخصص و عکس یادگاری پایان یافت.

فریبا متخصص علاوه بر دریافت جوایز متعدد بازیگری در زمینه‌های گوناگون، تاکنون بیش از 9 جایزه‌ی داخلی و بین المللی را نیز از رادیو دریافت کرده است.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
«فقیهه سلطانی»، بازیگر تلویزیون، تئاتر و سینما در گفتگو با دیباچه گفت:

تحمل ریتم کُند سریال‌های اخیر را ندارم | تصویری که از زن در سریال‌ها به نمایش در می‌آید را نمی‌پسندم!

۱۰:۴۰  -  ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
«اصغر پیران»، خواننده و بازیگر سینما و تئاتر در گفتگو با دیباچه گفت:

بامداد افشار می‌گوید " جنس صدای من با آهنگسازی او سازگارتر است | من نه سبک دارم و نه تعزیه­ خوان هستم!

۱۲:۵۴  -  ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
گفتگو «دیباچه» با لیلا صبوحی نویسنده «نیوتن زیر دختر گردو»

 خودسانسوری در زنان نویسنده بیشتر است | این روز‌ها مشغول بازنویسی خاطره‌های پدرم هستم!

۱۱:۰۴  -  ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار