شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰  |  Saturday, 18 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۸۱۳۶
تاریخ انتشار : ۰۲ : ۱۰ - ۲۲ مهر ۱۳۹۶
کارگردان فیلم "خانه کاغذی" گفت: بدون شک تا آن موقع فیلمی را نخواهم ساخت و اگر فیلمی بسازم دلیلی نمی‌بینم به فجر برسانم. مگر سال گذشته که برای سریدن به فجر فیلم "خانه کاغذی" را ساختم چه اتفاق ویژه‌ای افتاد که بخواهم امسال هم دوباره به جشنواره فکر کنم؟.

به گزارش دیباچه، مهدی صباغ‌زاده تهیه کننده و کارگردان سینمای ایران، درخصوص فعالیت‌های آتی خود در عرصه سینما گفت: در حال حاضر به فکر شروع پیش تولید یک فیلم هستم اما هنوز هیچ چیز قطعی نشده و در صورتی که شرایط مهیا شود به آن خواهم رسید.

وی درباره حضور خود در سی‌وششمین جشنواره فجر افزود: بدون شک تا آن موقع فیلمی را نخواهم ساخت و اگر فیلمی بسازم دلیلی نمی‌بینم به فجر برسانم. مگر سال گذشته که برای رسیدن به فجر فیلم "خانه کاغذی" را ساختم چه اتفاق ویژه‌ای افتاد که بخواهم امسال هم دوباره به جشنواره فکر کنم؟

مهدی صباغ زاده به جشنواره فیلم فجر فکر نمی کند!

تهیه‌کننده فیلم "ایتالیا ایتالیا" در همین راستا ادامه داد: سال پیش خانه کاغذی به دلیلی که هنوز مشخص نیست و البته مهم هم نیست از جشنواره کنار گذاشته شد. وقتی جشنواره ای با روند نادرست اجرا شود دلیلی نمی‌بینم در آن حضور داشته باشم.

کارگردان فیلم "خانه کاغذی"درباره زمان اکران این فیلم خاطرنشان کرد: زمان اکران این فیلم همان طور که قبلاً هم برنامه ریزی و ثبت شده بعد از فیلم "قشنگ و فرنگ" خواهد بود. برخی فیلم‌ها در چرخه اکران دچار تغییر در زمان نمایش شده‌اند اما خوشبختانه خانه کاغذی به موقع به روی پرده رفته و مطمئناً مخاطب خود را خواهد یافت.

گفتنی است صباغ‌زاده سال گذشته "خانه کاغذی" را پس از "راه بهشت" آن هم با پنج سال دوری از تولید سینما کارگردانی کرد، این فیلم متقاضی حضور در جشنواره فیلم فجر نیز بود اما در نهایت به این سی و پنجمین دوره این جشنواره راه نیافت. خانه کاغذی اردیبهشت امسال از سوی جشنواره جهانی فیلم فجر پذیرفته شد و در بخش جلوه‌گاه شرق به نمایش درآمد.

مهدی صباغ زاده به جشنواره فیلم فجر فکر نمی کند!

پرویز پرستویی، تینا پاکروان، ثریا قاسمی، ستاره اسکندری، مهدی پاکدل، علیرضا کمالی، حسین پاکدل، محسن قاضی‌مرادی، ارد زند و شقایق فراهانی بازیگرانی هستند که در خانه کاغذی به ایفای نقش پرداخته اند.

منبع: میزان
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
حسین فاضل آهنگ ساز مجموعه در کنار پروانه‌ها بادیباچه مطرح کرد؛

وقتی خواننده، ابیاتی را غلط ادا کند و تذکر نگیرد، یعنی در این موسیقی همه اجزای یک اثر، از سواد کافی برخوردار نیستند!

۱۰:۱۱  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۰
«سارا منجزی پور» در گفتگو با "دیباچه" مطرح کرد:

سریــال‌های شبکه نمایـــش خانگی با مردم رو راست‌تر هستند | برنـــامه «کلبه عمو پورنگ» کلی ممیزی دارد

۱۴:۲۵  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار