چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۹  |  Wednesday, 24 February 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۸۰۴
تاریخ انتشار : ۵۵ : ۱۲ - ۱۸ بهمن ۱۳۹۴
میلاد عمرانلو رهبر گروه آوازی تهران با انتشار عکسی از بازیگر شناخته شده عرصه سینما و تلویزیون کتایون ریاحی خبر از همکاری با او را داد.

دیباچه:

سال‌هاست که کتایون ریاحی بازیگر سینمای ایران در امور خیریه پیشگام است. او هر سال در راستای نیکوکاری قدم بزرگی برمی‌دارد و در چند سال اخیر نیز با تاسیس بنیاد خیریه کمک، یاور کودکان ناشنوا بوده است. کتایون ریاحی می‌گوید خیلی‌ها از بیماری کودکان ناشنوا بی‌خبرند و حتی نمی‌دانند این بیماری قابل درمان است.

او می‌گوید این کودکان هم مثل همه ما حق شنیدن لالایی‌های پدر و مادرهایشان را دارند. کیش مهر کتایون (کمک) بنیادی نیکوکارانه و مستقل است که در اسفند ماه سال ۱۳۹۱ با شماره 185 به ثبت رسید و با اهداف عالی انسانی، اجتماعی و فرهنگی شروع به فعالیت کرده است.

دیباچه-کتایون ریاحی


عمرانلو درباره این همکاری در صفحه اینستاگرامش نوشت: شبی بى‌نظیر در كنار بانوى هنرمند و خیر سركار خانم كتایون ریاحى دوست داشتنى را داشتیم.

وی افزود: بزودی گروه آوازى تهران در برنامه خیریه‌ای که توسط بانو ریاحی برگزار می‌شود حضور خواهد داشت. اطلاعات تکمیلی بزودی اعلام خواهد شد.

هنرآنلاین نوشت: گروه آوازی تهران (وکاپلا) یک گروه کر آکاپلا است که فعالیت خود را به سرپرستی میلاد عمرانلو در زمستان ۱۳۸۴ آغاز نمود. این گروه شامل ۱۶ خواننده در ۴ بخش صدایی سوپرانو، آلتو، تِنور و باس می‌باشد که هر بخش صدایی خود قابلیت تقسیم به دو زیر بخش را دارد. گروه آوازی تهران در اواخر سال ۱۳۸۵ سبک جدید خود را با الهام از گروه‌های اروپایی آغاز نمود و بدین ترتیب آغاز فصلی نو را در موسیقی آکاپلای ایران رقم زد. اولین کنسرت گروه به شیوهٔ جدید در مرداد سال۱۳۸۶ در سالن رودکی برگزار گردید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹