جمعه ۰۷ آذر ۱۳۹۹  |  Friday, 27 November 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۷۷۰۹
تاریخ انتشار : ۱۴ : ۱۳ - ۲۹ شهريور ۱۳۹۶
تهیه کننده سریال "پاهای بی قرار" گفت: فعلا در لوکیشن شهرک غزالی هستیم و حدود 15 درصد از کار پیش رفته است و بعد از آن برای ضبط ادامه کار به اطراف تهران و سپس به ورامین رفته و برای انجام مراحل پایانی ساخت این مجموعه تلویزیونی به تهران باز خواهیم گشت.

به گزارش دیباچه، ایرج محمدی تهیه کننده تلویزیون گفت: در حال حاضر مراحل ساخت مجموعه تلویزیونی "پاهای بی قرار" به کارگردانی منوچهر هادی را پشت سر می گذاریم.

وی افزود: فعلا در لوکیشن شهرک غزالی هستیم و حدود 15 درصد از کار پیش رفته است و بعد از آن برای ضبط ادامه کار به اطراف تهران و سپس به ورامین رفته و برای انجام مراحل پایانی ساخت این مجموعه تلویزیونی به تهران باز خواهیم گشت.

«پاهای بیقرار» 15 درصدی شد

این تهیه کننده تصریح کرد: هفته آینده کارمان در شهرک غرالی پایان خواهد یافت و تغییر لوکیشنمان به اطراف تهران انجام خواهد شد.

وی در خصوص حضور بازیگران جدید به این مجموعه اظهار کرد: در فاز اول این مجموعه قرار نیست بازیگر جدیدی به کار اضافه شود اما در فاز دوم سریال "پاهای بی قرار" بازیگران جدیدی به گروه منوچهر هادی اضافه خواهند شد.

محمدی در خصوص زمان پخش "پاهای بی قرار" خاطرنشان کرد: "پاهای بی قرار" به طور قطع از شبکه 5 سیما به روی آنت خواهد رفت اما هنوز کنداکتور پخشی برای این مجموعه در نظر گرفته نشده است و منتظریم تا ببینیم چگونه می توایم کار را جل ببریم و پس از تحویل به رسانه ملی زمان پخش مشخص خواهد شد.

گفتنی است، "پاهای بیقرار" در سه فصل زمان حال و گذشته تولید خواهد شد. فصل اول و سوم زمان حال و فصل دوم را زمان گذشته شامل می‌شوند که البته در نسخه نهایی و تدوین شده مخاطب با سریالی60 قسمتی مواجه خواهد شد که تلفیقی از این سه فصل هستند.

فصل دوم از سال 57 تا 64 را به تصویر می‌کشد. بخش‌های گذشته در شهرک غزالی تصویربرداری می‌شود. یکی از استان‌های جنوبی، مناطق جنگی و لوکیشن‌هایی که دارای بافت سنتی هستند هم از دیگر لوکیشن‌های این سریال است.

«پاهای بیقرار» 15 درصدی شد

مسعود رایگان، پانته آ بهرام، حمید گودرزی، مهرانه مهین ترابی، شاهرخ استخری، لیندا کیانی،افسانه ناصری، سمیرا حسن پور بازیگران اصلی سریال "پاهای بیقرار" هستند.

"پاهای بیقرار" ملودرامی خانوادگی است که به قلم مهدی محمدنژادیان و بابک کایدان برای شبکه پنج سیما تولید خواهد شد. این سریال داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد و قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند. آدمهای این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌های داستان این سریال است.

از دیگر عوامل این مجموعه عبارتند از: مجید موثق سرپرست گروه کارگردانی و برنامه ریزی، بهاره حسینی منشی صحنه، محمد افسری مدیر تصویربرداری، آرتا ماهان طراح گریم، وحید دوزنده مدیر صدابرداری و فرهاد عزیزی فرد طراح صحنه.

منبع: میزان
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
محققان خبر دادند

امید تازه‌ای برای درمان ویروس جدید کرونا !

۱۶:۵۳  -  ۱۰ آبان ۱۳۹۹
پژوهشگر موسیقی اقوام مطرح کرد:

نوع ادبیِ دوبیتی، در اقصی نقاط ایران، در قرن‌های سوم و چهارم رواج داشته است!

۱۵:۲۰  -  ۰۳ آبان ۱۳۹۹