يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹  |  Sunday, 28 February 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۷۶۴
تاریخ انتشار : ۴۷ : ۰۹ - ۱۸ بهمن ۱۳۹۴
بعد از آخرین تغییراتی که در جدول جشنواره موسیقی فجر طی روزهای گذشته اعمال شد، گروه ها و هنرمندان در بخش های مختلف خود را برای اجرا در دوره سی و یکم آماده می کنند.

دیباچه:

بر اساس آخرین تغییرات اعمال شده تقویم کامل برنامه های سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر تا روز یکشنبه ۱۸ بهمن ماه به شرح زیر اعلام شده است:

 

چهارشنبه ۲۱ بهمن

 

تالار وحدت، ساعت ۱۵:۳۰: گروه «بهار» به سرپرستی هنگامه اخوان (ویژه بانوان)

 

تالار وحدت، ساعت ۱۸:۱۵: گروه موسیقی ملی ایران به سرپرستی نجمه تجدد (ویژه بانوان)

 

تالار وحدت، ساعت ۲۱: ارکستر سمفونیک تهران به رهبری ارکستر علی رهبری

 

پنجشنبه ۲۲ بهمن

 

تالار رودکی، ساعت ۱۸:۱۵: رسیتال ویولن دالیبور کاروای از اسلواکی

 

تالار وحدت، ساعت ۱۵:۳۰: گروه «مهر نوا» به سرپرستی نازلی بخشایش و حضور پری زنگنه (ویژه بانوان)

 

تالار وحدت، ساعت ۱۸:۱۵: آرزو علیوا از کشور آذربایجان (ویژه بانوان)

 

تالار وحدت، ساعت ۲۱: ارکستر کودک و نوجوان پارس به سرپرستی ناصر نظر

 

جمعه ۲۳ بهمن

 

تالار رودکی، ساعت ۱۸:۱۵: تریو «ایروان» موسیقی کلاسیک ارمنستان

 

تالار وحدت، ساعت ۱۸:۱۵: گروه «خورشید» با حضور مجید درخشانی، مظفر شفیعی، اشکان کمانگری و امید مطهری

 

تالار وحدت، ساعت ۲۱: گروه «وزیری» به سرپرستی کیوان ساکت و خوانندگی سالار عقیلی

سالار عقیلی دیباچه


 

فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۱۸:۱۵: گروه «اَوان» / گروه «دال»

 

فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۲۱: گروه «داماهی» / گروه «کامنت»

 

شنبه ۲۴ بهمن

 

برج میلاد، ساعت ۱۸:۱۵ و ۲۱: گروه «پالت»

 

تالار رودکی، ساعت ۱۸:۱۵: گروه نوازی کمانچه به سرپرستی نوید دهقان

 

تالار وحدت، ساعت ۱۸:۱۵: ارکستر موسیقی ملی به رهبری مهمان لوریس چکناواریان

 

تالار وحدت، ساعت ۲۱: ارکستر سمفونیک تهران به رهبری امیل تاباکوف

 

سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، ساعت ۱۸:۱۵و ۲۱ : محمد علیزاده

محمد علیزاده


 

فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۱۸:۱۵: گروه «بابک صفر نژاد» / گروه «آرین کشیشی»

 

فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۲۱: گروه «ماکان اشگواری» / گروه «کامنت»

 

یکشنبه ۲۵ بهمن

 

برج میلاد، ساعت ۲۱: گروه «شجاعت حسین خان» از کشور هندوستان

 

تالار رودکی، ساعت ۱۸:۱۵: ارکستر فیلارمونیک کردستان به رهبری مهدی احمدی

 

تالار وحدت، ساعت ۱۸:۱۵: مسعود شَعاری کریستف رضاعی با کنسرت «سیر»، ارکستر سمفونیک تهران و بردیا کیارس

 

تالار وحدت، ساعت ۲۱: رسیتال پیانو رافائل میناسکانیان

 

سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، ساعت ۱۸:۱۵ و ۲۱: گروه «مستان» به خوانندگی پرواز همای

همای دیباچه


 

فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۱۸:۱۵: گروه «دگر دیس» / گروه «تندر»

 

فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۲۱: گروه «بمرانی» / گروه «شهریار مسرور»

 

دوشنبه ۲۶ بهمن

 

برج میلاد، ساعت ۲۱: ارکستر زهی به رهبری شهرداد روحانی

 

تالار رودکی، ساعت ۱۸:۱۵: دوئت زهی پانیذ فریوسفی و ستاره بهشتی

 

تالار وحدت، ساعت ۱۸:۱۵: گروه «گردون» با هنرمندی آزاد میرزا پور و شربل روحانا / گروه «دیوانا» از راجستان

 

تالار وحدت، ساعت ۲۱: کمانه، موسیقی فادو از کشور پرتغال

 

سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، ساعت ۱۸:۱۵ و ۲۱: کاوه یغمایی

کاوه یغمایی دیباچه


 

فرهنگسرای نیاوران، ساعت ۱۸:۱۵: گروه «عاشیقلارمیشو» آذربایجان به سرپرستی احد ملکی

 

فرهنگسرای نیاوران، ساعت ۲۱: گروه «ساحل مکران» از بلوچستان

 

سه شنبه ۲۷ بهمن

 

تالار رودکی، ساعت ۱۸:۱۵: گروه «بدخشان» موسیقی عرفانی تاجیکستان

 

تالار وحدت، ساعت ۱۸:۱۵ : کوارتت زهی «لایپزیگ»، موسیقی کلاسیک آلمان

 

تالار وحدت، ساعت ۲۱: اردشیر کامکار و بهداد بابایی / ششانگ سوبرامنیم از هندوستان

 

سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، ساعت ۱۸:۱۵ و ۲۱: سیروان خسروی

سیروان خسروی


 

فرهنگسرای نیاوران، ساعت ۱۹: گروه «گیل و آمارد» به سرپرستی ناصر وحدتی

 

چهارشنبه ۲۸ بهمن

 

برج میلاد، ساعت ۱۸:۱۵ و ۲۱: گروه «کامکارها» با اجرای شادیانه ها

 

تالار رودکی، ساعت ۱۸:۱۵: موسیقی جَز کشور ایتالیا، انزو فاواتا

 

تالار وحدت، ساعت ۱۸:۱۵: بلکه سیسکو از کشور مالی / گروه کوبه ای تهران

 

تالار وحدت، ساعت ۲۱: موسیقی فلامنکو کشور اسپانیا، آنتونیو ری

محسن یگانه


 

سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، ساعت ۱۸:۱۵ : محسن یگانه


 

سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، ساعت ۲۱ : احسان خواجه امیری

احسان خواجه امیزی دیباچه



 

فرهنگسرای نیاوران، ساعت ۱۹: گروه «مازرون» از مازندران

 

 

پنجشنبه ۲۹ بهمن

 

برج میلاد، ساعت ۲۱: سهراب پورناظری و آنتونیو ری موسیقی ایرانی و فلامنکو

 

تالار رودکی، ساعت ۱۸:۱۵: گروه کُر ارکستر سمفونیک تهران به رهبری رازمیک اوحانیان

 

تالار وحدت، ساعت ۱۸:۱۵: ارکستر موسیقی ملی به رهبر فرهاد فخرالدینی

 

تالار وحدت، ساعت ۲۱: موسیقی جَز کشور فرانسه، آلدورومانو

مازیار فلاحی


 

سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، ساعت ۱۸:۱۵: مازیار فلاحی

 

سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، ساعت ۲۱: گروه «رستاک»

دیباچه- رستاک


 

فرهنگسرای نیاوران، ساعت ۱۹: گروه «آوای موج» از بوشهر

 

جمعه ۳۰ بهمن

 

برج میلاد، ساعت ۱۸:۱۵ و ۲۱: گروه «چارتار»

چارتار دیباچه


 

تالار رودکی، ساعت ۱۸:۱۵: دوئت راک زهی بارتولومی بیتمن از کشور اتریش

 

تالار وحدت، ساعت ۱۸:۱۵: اکبر خمیسو خان از کشور پاکستان / اردوان کامکار

 

تالار وحدت ساعت ۲۱: فیض علی فیض، قوالی از پاکستان

 

سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، ساعت ۱۸:۱۵: بابک جهانبخش

Babak-Jahanbakhsh-3 دیباچه


 

سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، ساعت ۲۱: گروه «هفت»

سون دیباچه


 

فرهنگسرای نیاوران، ساعت ۱۹: گروه «راهو» از لرستان

 

منبع: هنرنیوز
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹