پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹  |  Thursday, 16 July 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۷۵۹۲
تاریخ انتشار : ۴۶ : ۱۴ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۶
بازیگر سریال یوسف پیامبر گفت: من از سینما نرفته‌ام که بخواهم باز گردم. هر روز و هر هفته فیلمنامه‌های زیادی به من می‌رسد و آنها را مطالعه می‌کنم اما هیچکدام مرا برای بازی جذب نمی‌کند. من عاشق سینما و بازیگری هستم اما فیلمنامه خوب کجاست که بازی کنم.

به گزارش دیباچه، محمود پاک‌نیت بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون درخصوص حضور خود در سریال "آشوب" گفت: به تازگی فیلمبرداری بخش‌هایی که من در سریال "آشوب" داشتم به پایان رسیده اما تصویربرداری بخش‌های دیگر کار همچنان ادامه دارد.

محمود پاک نیت: عاشق سینما و بازیگری هستم/من نرفته‌ام که بخواهم باز گردم

وی با تمجید از متن و فیلمنامه سریال آشوب ادامه داد: سریال آشوب بسیار گیرا است و قصه دلنشینی دارد. مطمئن هستم که مخاطب بعد از دیدن چند قسمت ابتدایی جذب اثر شده و ادامه سریال را دنبال می‌کند. کارگردان این مجموعه امیر پوروزیری با اینکه کار اول خود را تجربه می‌کرد اما فردی بسیار با استعداد و توانمند بود.

بازیگر سریال "یوسف پیامبر(ص)" درباره احتمال بازگشت خود به سینما افزود: من نرفته‌ام که بخواهم باز گردم. هر روز و هر هفته فیلمنامه‌های زیادی به من می‌رسد و آنها را مطالعه می‌کنم اما هیچکدام مرا برای بازی جذب نمی‌کند. من عاشق سینما و بازیگری هستم اما فیلمنامه خوب کجاست که بازی کنم.

وی دلیل موفقیت آثار سریالی که در آنها حاضر بوده را اینگونه وصف کرد: من همواره آثاری را انتخاب می‌کنم که قصه درست داشته باشد. وقتی قصه درست باشد همه چیز در امتداد آن به درستی پخته می‌شود. مثلاً آثاری مثل روزی روزگاری، یوسف پیامبر(ص) و پشت کوه‌های بلند از لحاظ داستان بسیار پخته و قوی بودند.

پاک نیت با اشاره به علاقه خود برای بازی در سریال موسی(ع) خاطرنشان کرد: صحبت‌هایی برای شروع این سریال شده و من هم آنها را شنیده ‌ام اما هنوز برای بازی در این اثر با من تماسی گرفته نشده است.

منبع: میزان
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
انتشار یک کتاب از نامه‌های خصوصی « عباس کیارستمی »،خبرساز شد

اعتراض احمد کیارستمی چه بود؟

۱۰:۱۹  -  ۰۷ تير ۱۳۹۹
گفت و گو داغ « محمدحسین لطیفی » با عوامل فیلم « تیغ و ترمه »

علی قائم مقامی تهیه کننده : احترام آقای پوراحمد را رعایت نکردند و به « تیغ و ترمه » تنها یک سانس دادند!

۱۷:۰۷  -  ۰۲ تير ۱۳۹۹
پس از ۲۳ سال منتشر شد

دفتر شعری محمدرضا شفیعی کدکنی

۱۴:۰۱  -  ۱۱ خرداد ۱۳۹۹