شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹  |  Saturday, 04 July 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۷۵۷۵
تاریخ انتشار : ۳۹ : ۰۹ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۶
تهیه‌کننده مجموعه «لیسانسه‌ها» درباره‌ی فاز جدید این سریال که قرار است سال آینده کلید بخورد، اظهار کرد: قصه «لیسانسه‌ها» ظرفیت ادامه دادن را دارد و بنا بر این شد ۳۰ قسمت جدید را سال آینده تولید کنیم.

به گزارش دیباچه، رضا جودی درباره‌ مجموعه «لیسانسه‌ها» و ساخت فاز جدید آن که آیا ادامه‌ سری قبل خواهد بود؟ اظهار کرد: ما پیش از این یک سریال ۶۰ قسمتی را برای تلویزیون نگارش کردیم که پس از ساخت ۲۲ قسمت، تلویزیون به دلیل اینکه آنتنش خالی بود آن را پخش کرد؛ بنابراین ادامه این سریال پس از مدتی توقف و تولید با تأخیر پخش شد. در حال حاضر نیز پس از اتمام ساخت فاز اول، فاز جدید را تولید خواهیم کرد.

رضا جودی: «لیسانسه‌ها» ادامه دار می شود

وی درباره تغییرات قصه و مجموعه بازیگران برای فاز جدید نیز اظهار کرد: تغییرات سریال فعلا مشخص نیست. شاید بازیگران دیگر نخواهند در این مجموعه همکاری‌شان را ادامه دهند اما آن چیزی که می‌دانم این است که بازیگران دوست دارند در این مجموعه حضور داشته باشند.

تهیه‌کننده «لیسانسه‌ها» یادآور شد: فاز جدید این سریال قرار است به نگارش سروش صحت و ایمان صفایی تولید شود. در حال حاضر نیز در حال تصویربرداری فصل اول این سریال هستیم که تا آخر شهریور ماه ساخت آن به پایان می‌رسد. پس از آماده شدن فصل اولیه، فاز جدید را شروع خواهیم کرد.

جودی در پایان یادآور شد: برای ادامه لیسانسه‌ها تاکنون تصمیم‌گیری برای نگارش آن برآورد شده است.

این تهیه‌کننده درباره‌ی ضعف فیلمنامه‌ مجموعه‌های طنز تلویزیون نیز معتقد است: توقع این است که کارها بهتر باشد اما نکته دیگر این است که در سال‌های گذشته مخاطب هیچ انتخابی نداشت اما اکنون تلویزیون ۳۰ کانال دارد که مخاطب می‌تواند ۳۰ انتخاب داشته باشد و براساس انتخاب خود کانال را عوض کند؛ بنابراین عجله‌ای برای اینکه حتما همه سریال‌ها را ببیند، ندارد.


منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
انتشار یک کتاب از نامه‌های خصوصی « عباس کیارستمی »،خبرساز شد

اعتراض احمد کیارستمی چه بود؟

۱۰:۱۹  -  ۰۷ تير ۱۳۹۹
گفت و گو داغ « محمدحسین لطیفی » با عوامل فیلم « تیغ و ترمه »

علی قائم مقامی تهیه کننده : احترام آقای پوراحمد را رعایت نکردند و به « تیغ و ترمه » تنها یک سانس دادند!

۱۷:۰۷  -  ۰۲ تير ۱۳۹۹
پس از ۲۳ سال منتشر شد

دفتر شعری محمدرضا شفیعی کدکنی

۱۴:۰۱  -  ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
پربازدیدها
آخرین اخبار