جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹  |  Friday, 05 March 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۷۴۸
تاریخ انتشار : ۳۷ : ۰۷ - ۱۸ بهمن ۱۳۹۴
سی و یکمین جشنواره‌ موسیقی فجر، بخش‌ ، آلبوم‌های موسیقی آخرین مراحل داوری خود را پشت سر می‌گذارند، به طوری که آخرین مرحله اول داوری آثار موسیقی پاپ، سه‌شنبه ۱۳ بهمن‌ماه برگزار شد و مرحله نهایی داوری آثار این بخش آغاز شده است.

 اختصاصی دیباچه:

تفرشی در گفتگو با دیباچه درخصوص این که چه آلبوم هایی مورد بررسی قرار گرفتند گفت: امسال آلبوم ها ی خوانندگان در ژانرهای( موسیقی پاپ، سنتی، تلفیقی، کلاسیک) مورد بررسی قرار می گیرد.

دیباچه


علی تفرشی در  خصوص آثاری که به بخش نهایی راه یافتند گفت: در بخش موسیقی ایرانی ۳۰ اثر به مرحله نهایی راه یافتند و داوری مرحله دوم این آثار آغاز می‌شود.


دیباچع7777777


 

وی افزود:ملاک انتخاب آثار داوران در 3 بخش ( 1 انتخاب بهترین خواننده 2 انتخاب بهترین آلبوم3 انتخاب بهترین آهنگساز) ملاک امسال داوران در جشنواره است.

 

diibache.ir


تفرشی در ادامه گفت:طی روزهای آتی داوران بخش تلفیقی نیز گردهم آمدند تا آثار منتشر شده طی بازده زمانی مهر سال ۱۳۹۲ تا مهر سال ۱۳۹۴ را مورد بررسی قراردهند و بررسی و داوری آثار این بخش هم تا آخر هفته آینده به انجام خواهد رسید.

diibach111


 

داوری تمام آثار رسیده به ستاد برگزاری جشنواره موسیقی فجر تا روز پنج‌شنبه ۲۲ بهمن‌ماه به پایان خواهد رسید و جایزه «باربد» که برای اولین‌بار در جشنواره موسیقی فجر جای گرفته برگزیدگان خود را خواهد شناخت. سی ویکمین جشنواره موسیقی فجر از21 بهمن تا یک اسفند ماه برگزار می شود.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹