شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲  |  Saturday, 30 September 2023

دیباچه

کد خبر: ۴۷۴۵۰
تاریخ انتشار : ۱۲ : ۱۱ - ۱۹ شهريور ۱۳۹۶
فیلم "بدون تاریخ بدون امضا" به کارگردانی وحید جلیلوند توانست دو جایزه بخش افق‌های نو از جشنواره فیلم ونیز را به‌دست بیاورد.

به گزارش دیباچه، مراسم اختتامیه هفتاد و چهارمین دوره جشنواره فیلم ونیز از ساعت 22:15 دقیقه به وقت ایران؛ شامگاه شنبه 18 شهریور؛ برگزار شد. در این مراسم نوید محمدزاده جایزه بهترین بازیگر مرد را از بخش «افق‌های نو» جشنواره ونیز دریافت کرد. همچنین تندیس بهترین کارگردانی بخش افق‌های جشنواره ونیز به وحید جلیلوند اهدا شد.+

دست پر «بدون تاریخ بدون امضا» از جشنواره فیلم ونیز

نوید محمدزاده بعد از دریافت جایزه بهترین بازیگر گفت: تشکر می‌کنم از هیات داوران و خیلی خوشحالم که این جایزه را برای کشورم ایران می‌گیرم و تبریک می‌گویم به همه عوامل فیلم و به سینمای ایران.

وی ادامه داد: خیلی خوشحالم که مهمترین کارگردان سینمای ایران جزء هیات داوران بود و خوشحالم که از دستان رخشان بنی‌اعتماد جایزه می‌گیرم مهمترین چیز برای من خانواده من است و من یک ایرانی هستم.

وی خطاب به امیر آقایی گفت: امیر این جایزه فقط برای من نیست جایزه من و تو باهم است.

وحید جلیلوند نیز طی سخنانی گفت: سلام می‌کنم به شما و همه مردم خوب نازنین و دست همه آنها را می‌بوسم تشکر می‌کنم از هیات محترم داوران و تبریک می‌گویم به همه عوامل فیلم زیرا این هدیه ارزشمند متعلق به همه آنها است که شبها و روزها رنج و سختی کشیدند.

وی ادامه داد: من به نمایندگی از همه عوامل اجازه می‌خواهم تا این جایزه را تقدیم کنم به یک نفر، به علی جلیلیوند تهیه‌کننده فیلم، که با مدیریت و صبوری و آرامش این فرجام نیک را برای فیلم رقم زد.

کارگردان بدون تاریخ بدون امضا ادامه داد: من از کشوری می‌آیم که مردمش اعتقاد دارند اگر برای دیگران دعا کنی خداوند پیش از آن به تو لبخند می‌زند و پاسخ لبخند تو را می‌دهد. از شما می‌خواهم که دعا کنید تا دچار غرور نشوم و بدانم که سینما قرار است از من انسان بهتری بسازد پیش از آن که فیلمساز خوبی بسازد.

منبع: ایلنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در گفتگو با دیباچه:

جشنواره بازی‌های رایانه‌ای پس از وقفه چهارساله در دهه فجر برگزار می‌شود

۰۹:۰۶  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با یک نویسنده و مربی مشاعره‌ی کودکان

مشاعره؛ جایگزین مناسب برای بازی‌های رایانه ای!

۱۶:۴۸  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
مظفر شفیعی، خواننده و مدرس آواز در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد؛

فعالیت هنرمندان موسیقی سنتی و کلاسیک محدود شده است | وظیفه هنرمند این نیست که برای برگزاری کنسرت به دنبال تهیه کننده باشد!

۱۶:۳۶  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
گفت و گو دیباچه با ناصر عطاپور، خواننده و سرپرست گروه موغام

«هفت شهر عشق» در تبریز به صحنه می‌رود

۱۴:۱۲  -  ۲۶ شهريور ۱۴۰۲
گفت و گو دیباچه با کارگردان جوانِ فیلم کوتاه «ژیان»

مسئولان سینمایی، موانع را از سر راه فیلمسازان جوان بردارند

۱۳:۴۹  -  ۲۶ شهريور ۱۴۰۲
آخرین اخبار