شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹  |  Saturday, 06 March 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۷۳۵
تاریخ انتشار : ۱۱ : ۱۱ - ۱۷ بهمن ۱۳۹۴
از این پس برنامه ی جدید˝ از طهرون تا تهران ˝ با محوریت تاریخچه ی شهر تهران ، به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

دیباچه:

ژاله محمد علی ، تهیه کننده ی برنامه ی رادیویی " از طهرون تا تهران " ضمن اعلام این مطلب  افزود: طرح برنامه ی از طهرون تا تهران توسط سید مهرداد ضیائی به اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ارائه شد که مورد استقبال قرار گرفت و در 20 برنامه برای این شبکه ی رادیویی تهیه و تولید شده است .

دیباچه-رادیو نمایش


وی گفت : " از طهرون تا تهران" به تهران قدیم و آداب و رسوم آن می پردازد که شامل مسائلی چون حکومت ، داروغه ها ، پوشش ، مناطق جغرافیایی، مهاجرت ، آب هوا و اینکه از چه موقعی تهران پایتخت شده است ، می پردازد.

محمد علی ادامه داد : قالب برنامه به صورت ترکیبی نمایشی است که شامل سه بخش ، نمایشی ، گزارشی و کارشناسی می باشد ، کارگردانی بخش نمایشی و گزارشی  این برنامه را  حمید رضا هدایتی بر عهده دارد و هنرمندانی چون فریبا متخصص، علی میلانی، محمد آقا محمدی، نوشین حسن زاده، میرطاهر مظلومی، راضیه مومیوند، معصومه عزیز محمدی، محمد رضا علی، سیما خوش چشم، مجتبی طباطبایی و تعداد دیگری از بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو در آن به ایفای نقش می پردازند ، همچنین  سید مهرداد ضیائی و ژیلا تقی زاده  به عنوان نویسنده و مهمان و کارشناس در این برنامه حضور دارند.

به نقل از پانا، "از طهرون تا تهران " به صدابرداری : پیروز صدرایی  و افکت : نازنین حسن پور و نرگس موسی پور ، روزهای پنج شنبه و جمعه ، ساعت 20 از رادیو نمایش پخش می شود.
برچسب ها: رادیو نمایش ، دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹