شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲  |  Saturday, 30 September 2023

دیباچه

کد خبر: ۴۷۲۹۸
تاریخ انتشار : ۰۲ : ۱۶ - ۱۱ شهريور ۱۳۹۶
فرزاد حسنی با بیان اینکه درود من نثار مخالفانم، گفت: هر چقدر پیشرفت کردم به خاطر مخالفانم بوده؛ آن‌هایی که بی‌رحمانه نقد کردند.

به گزارش دیباچه، فرزاد حسنی در ابتدای سخنان خود در برنامه «هدهد» که برای بیستمین جشنواره استانی صداوسیما در شبکه شما تهیه و پخش می‌شود، خطالب به علی دارابی و مدیران دیگر امور استان‌های صداوسیما گفت: قبل از هر چیز به دکتر دارابی و مدیران دیگر تبریک عرض می‌کنم که شبکه شما مخاطب خودش را پیدا کرده و موفق است.

او با اشاره به تفاوت‌های میان اجرا در رادیو و تلویزیون اظهار کرد: در تئاتر و تلویزیون ارتباط مجری یا بازیگر با پشت‌صحنه قطع است، اما در رادیو لحظه‌ای این ارتباط قطع نخواهد شد. ارتباط مخاطبان با رادیو از طریق تلفن و پیامک هر لحظه برقرار است. این یک ویژگی است و نشان از ارتباط نزدیک مخاطب و این رسانه دارد.

فرزاد حسنی: نقد بی‌رحمانه را دوست دارم

حسنی حضور در رادیو را مانند یاد گرفتن پیانو دانست و بیان کرد: باید از ابتدا و در سنین پایین در رادیو تجربه کسب کرد. گویندگان توانایی در شهرستان‌ها هستند که در شبکه‌های سراسری نیستند؛ گویندگانی قوی، توانا و فهیم. در کل رادیو را بسیار دوست دارم، اما تلویزیون و رادیو از هم جدا نیستند و البته رادیو خانه‌ی من است.

او خاطرنشان کرد: مخاطب مجری جوان دوست دارد و برایش جذاب است، اما وقتی حرف اعتماد به میان می‌آید سن اهمیت دارد. مردم به مجریان پیشکسوت بیشتر اعتماد می‌کنند. حرف زدن عنصر بسیار مهم و تاثیرگذاری است که بین مجری و مردم محبت ایجاد می‌کند. باید به این نکته توجه کرد که زبان محاوره در اجرا خوب و درست است، اما باید سواد محاوره‌ای داشته باشیم. در کل برای مخاطب باید به‌روز بود اما نباید از آن‌ها جلو افتاد. اگر جلو برویم مخاطب ما را گم می‌کند.

این مجری تلویزیونی با بیان اینکه درود من نثار مخالفانم، گفت: هرچقدر پیشرفت کردم به خاطر مخالفانم بوده. آن‌هایی که بی‌رحمانه نقد کردند. من نقد بی‌رحمانه را دوست دارم. اگر حرفی زدیم که مخاطب ناراحت شد باید به او توجه کنیم و دل مخاطب را به دست آوریم. اگر این کار را نکنیم از دست می‌رویم.

حسنی همچنین با بیان اینکه همیشه سعی می‌کنم از گرما و داشته‌های برنامه شهرستان‌ها استفاده کنم، افزود: لهجه‌ها، دارایی ایران است و باید در شبکه‌های سراسری هم مجریان با لهجه و گویش صحبت کنند. تولیدات شهرستان‌ها نشان می‌دهد که از توانایی بالایی برخوردار هستند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: دیباچه ، فرزاد حسنی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در گفتگو با دیباچه:

جشنواره بازی‌های رایانه‌ای پس از وقفه چهارساله در دهه فجر برگزار می‌شود

۰۹:۰۶  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با یک نویسنده و مربی مشاعره‌ی کودکان

مشاعره؛ جایگزین مناسب برای بازی‌های رایانه ای!

۱۶:۴۸  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
مظفر شفیعی، خواننده و مدرس آواز در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد؛

فعالیت هنرمندان موسیقی سنتی و کلاسیک محدود شده است | وظیفه هنرمند این نیست که برای برگزاری کنسرت به دنبال تهیه کننده باشد!

۱۶:۳۶  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
گفت و گو دیباچه با ناصر عطاپور، خواننده و سرپرست گروه موغام

«هفت شهر عشق» در تبریز به صحنه می‌رود

۱۴:۱۲  -  ۲۶ شهريور ۱۴۰۲
گفت و گو دیباچه با کارگردان جوانِ فیلم کوتاه «ژیان»

مسئولان سینمایی، موانع را از سر راه فیلمسازان جوان بردارند

۱۳:۴۹  -  ۲۶ شهريور ۱۴۰۲
آخرین اخبار