شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲  |  Saturday, 30 September 2023

دیباچه

کد خبر: ۴۷۱۶۱
تاریخ انتشار : ۱۰ : ۱۰ - ۰۶ شهريور ۱۳۹۶
علیرغم اینکه اغلب گویندگان از صدای خود خوششان نمی‌آید، بهروز رضوی می‌گوید: هیچ دشمنی با صدای خودم ندارم و با علاقه‌مندی صدایم را گوش می‌دهم. او می‌گوید با صدایم دشمنی ندارم؛ چراکه این صداست که من را تأمین می‌کند.

به گزارش دیباچه، این گوینده پیشکسوت درباره‌ی فعالیت‌های این روزهایش در عرصه رادیو و همچنین همکاری‌ با سازنده «مستند ایران» حمید مجتهدی سخن گفت؛ مستندی که به گفته خود او ۱۸ سال است با آن همکاری دارد.

مستندی که بهروز رضوی 18 سال با آن همکاری می کند

رضوی همچنین درباره‌ی گویندگی در برنامه «کتاب شب» رادیو تهران که این روزها قرار است یکی از کتاب‌های دفاع مقدس با صدای او خوانده شود، اظهار کرد: کتاب شب رادیو تهران یکی از برنامه‌های جذابی است که آن را دوست دارم چرا که هر هفته یک داستان را روایت می‌کند.

او گفت: هر هفته در رادیو و برنامه کتاب شب رادیو مشغول هستم یک هفته با محسن حیکم‌معانی و محمود استاد احمدی و یک هفته با تهیه‌کنندگی رضا قربانی و سردبیری باقر محمدی در این برنامه همکاری دارم.

رضوی درباره همکاری‌اش با مستند ایران نیز یادآور شد:‌ من جزء لایتجزی «مستند ایران» هستم. ۱۸ سال است که با این مستند همکاری می‌کنم. اگر کفگیر این مجموعه به ته دیگ نخورد همچنان با آن همکاری می‌کنم و همچنان ادامه می‌دهم.

رضوی گفت: مستند ایران به همه گوشه و کنار ایران می‌پردازد و از آنجا که من هم ایران را دوست دارم و خیلی از جاهای آن را ندیده‌ام در این مستند با آن مکان‌ها آشنا می‌شوم و این مستند جذابیت‌های زیادی دارد و من با علاقه آن را روایت می‌کنم.

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در گفتگو با دیباچه:

جشنواره بازی‌های رایانه‌ای پس از وقفه چهارساله در دهه فجر برگزار می‌شود

۰۹:۰۶  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با یک نویسنده و مربی مشاعره‌ی کودکان

مشاعره؛ جایگزین مناسب برای بازی‌های رایانه ای!

۱۶:۴۸  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
مظفر شفیعی، خواننده و مدرس آواز در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد؛

فعالیت هنرمندان موسیقی سنتی و کلاسیک محدود شده است | وظیفه هنرمند این نیست که برای برگزاری کنسرت به دنبال تهیه کننده باشد!

۱۶:۳۶  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
گفت و گو دیباچه با ناصر عطاپور، خواننده و سرپرست گروه موغام

«هفت شهر عشق» در تبریز به صحنه می‌رود

۱۴:۱۲  -  ۲۶ شهريور ۱۴۰۲
گفت و گو دیباچه با کارگردان جوانِ فیلم کوتاه «ژیان»

مسئولان سینمایی، موانع را از سر راه فیلمسازان جوان بردارند

۱۳:۴۹  -  ۲۶ شهريور ۱۴۰۲
آخرین اخبار