جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  Friday, 07 May 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۶۹۰
تاریخ انتشار : ۴۲ : ۰۵ - ۱۷ بهمن ۱۳۹۴
در چهارمین شب برگزاری جشنواره فیلم فجر سینما آزادی با ۷ سانس فوق العاده شلوغ‌ترین شب خود را پشت‌سر گذاشت و رئیس سازمان سینمایی نیز از سالن آزادی بازدید کرد.

دیباچه:

در چهارمین شب برگزاری جشنواره فیلم فجر سینما آزادی شلوغ‌ترین شب خود را سپری کرد. در این سینما فیلم سینمایی «بادیگارد» در سه سالن سینمایی این پردیس به سانس فوق العاده رسید؛ همچنین فیلم سینمایی «ابد و یک روز»، «لانتوری»، «خشم و هیاهو» نیز در این پردیس سینمایی به سانس فوق‌العاده دست یافتند.

 

به گزارش فارس، حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی نیز با حضور در پردیس سینمایی آزادی حضور گسترده مردم و صف طولانی مخاطبان جلوی گیشه را شاهد بود و از تلاش مدیر پردیس سینمایی آزادی تشکر کرد. محمد حیدری دبیر جشنواره فیلم فجر و محمدرضا فرجی مدیر امور سینماهای جشنواره در این دیدار رئیس سازمان سینمایی را همراهی کردند.

دیباچه - بادیگارد


 

در پردیس سینمایی آزادی محمد رحمانیان  فیلم «اژدها وارد میشود» ، بهنام تشکری  فیلم «بادیگارد» و رضا درمیشیان، نوید محمدزاده و گوهر خیراندیش به دیدن «لانتوری» نشستند.

 

شب گذشته علاوه بر آزادی، سینما ماندانا با نمایش «بارکد»، جوان با نمایش «لانتوری» و پرشین کرج با نمایش «خشم وهیاهو» سانس های فوق العاده برای مخاطبان علاقمند به فیلم های جشنواره در نظر گرفتند.
نام:
ایمیل:
* نظر: