شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹  |  Saturday, 27 February 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۶۵۱
تاریخ انتشار : ۳۹ : ۰۷ - ۱۵ بهمن ۱۳۹۴
باران کوثری متولد 25مهرماه 1364 است. پدرش جهانگیر کوثری بازیکن سابق فوتبال و مادرش رخشان بنی اعتماد از فیلمسازان صاحب سبک ومطرح سینمای ایران است. دیپلم هنر دارد وفرزند دوم خانواده است. پنج سالش بود که با بازی در فیلم بهترین بابای دنیا به کارگردانی داریوش فرهنگ دنیای سینما و بازیگری را تجربه کرد. 6 سالش بود که در فیلم نرگس به کارگردانی مادرش حضور پیدا کرد. هیجده سالش بود که درفیلم خوابگاه دختران به کارگردانی محمد حسین لطیفی بازی کرد.

kosari2[1]دیباچه


از آن دسته بازیگران است که بازیگر نقش مقابلش برایش اهمیت دارد .بسیار خوش قلب و رئوف است. از کودکی دوست داشت فضانورد شود، اما سر از دنیای بازیگری درآورد. از طرفداران سرسخت فوتبال است وهمیشه می گوید کارکردن بامادرم خیلی راحت است وهردو از کنارهم بودن راضی هستیم. بسیار مسئولیت پذیر استو اعتماد به نفس بالایی دارد. خوابگاه دختران ، سریال صاحبدلان و روز سوم سه پروژه ای است که بامحمد حسین لطیفی کارکرده است.

مادرش برای ایفای بهتر نقش صاحبدلان پیشنهاد کرد که قبل از شروع سریال چادر سرکندو در جامعه حضور پیدا کند.در جشنواره بیست وپنجم فیلم فجر برای بازی درفیلم خون بازی سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن را گرفت.مدتی ممنوع الفعالیت بود که بافیلم عصبانی نیستم به پایان رسید.

Baran-Kosari-1دیباچه


طرفدارتیم استقلال است.برای حضور در فیلم خون بازی جایزه بهترین بازیگر نقش اول را از یازدهمین جشن خانه سینما گرفت.  در سال 93  برای بازی در کوچه بی نام سیمرغ بهترین بازیگر زن جشنواره را گرفت. او در کارنامه کاری خود فیلم هایی همچون من مادر هستم، خانه دختر، مستانه، لانتوری، جامه دران، دندون طلا، بهترین بابای دنیا و .... را در کارنامه کاری خود دارد.

زهراتمکین
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹