چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰  |  Wednesday, 01 December 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۶۴۰۷
تاریخ انتشار : ۰۱ : ۱۴ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۶
مجری برنامه گلخانه گفت: برنامه جریان چالشی است و مشکلات و آسیب های اجتماعی را بررسی می‌کند.

به گزارش دیباچه، شاهین جمشیدی مجری برنامه «جریان» در خصوص این برنامه گفت: برنامه جریان به تهیه کنندگی فرشاد شکیبی است که پیش از این برنامه شوک را روی آنتن داشت.

شاهین جمشیدی: «جریان» برنامه ای که قرار است جریان‌ساز باشد

وی افزود: این برنامه بسیار چالشی است و در حوزه فرهنگی و اجتماعی ورود قوی دارد. آسیب های اجتماعی را مطرح می کند و تفاوتی که با سایر برنامه ها دارد، این است که لحن صریح تری دارد.

مجری برنامه «گلخانه» عنوان کرد: برنامه جریان در کنار لحن صریح سعی کرده است٬ پیگیری هم داشته باشد. ما سوژه های مطرح شده را پیگیر هستیم.

وی افزود: این هفته برنامه سوم جریان روی آنتن رفت. ما دو هفته را به موضوع اعتیاد و کارتن خوابی اختصاص دادیم. در کنار حرف‌های تکراری و کلی برای اولین بار در تلویزیون صحبت هایی مطرح شد که مردم در این خصوص بیشتر مطلع شدند و راهکار خوبی ارائه شد. به همین خاطر تلویزیون از این طریق به رسالت خود عمل کرده است و جامعه آمادگی پذیرش این موضوعات را بیشتر خواهد داشت.

جمشیدی در خصوص اجرای این برنامه عنوان کرد: من برنامه های اجتماعی اجرا می کردم؛ البته سال 86 برنامه محرمانه که چالشی بود را اجرا داشتم اما صراحت برنامه جریان را دوست دارم و نگاه مدیران شبکه و سازمان صدا وسیما نسبت به این برنامه پشتوانه خوبی است.

وی در خصوص استقبال مخاطبان بیان کرد: در این سه برنامه بازخوردهای خوبی داشتیم. البته ما انتظار نداریم کل جامعه را تحت تاثیر قرار بدهیم. چراکه سومین قسمت از این برنامه پخش شده است اما جریان برنامه جریان سازی خواهد شد.

جمشیدی خاطرنشان کرد: ما از همه مدیران دعوت می کنیم در این برنامه حضور پیدا کنند و آسیب شناسی داشته باشیم. ما بحث، دعوا و چالش بیهوده نداریم بلکه می خواهیم مسئله را مطرح کنیم و به دنبال راه حل و راهکار بگردیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با "آرش آصفی" بازیگر سینما و تلویزیون

« سرجوخه » در تلویزیون تابوشکنی کرد | پرداخت به شخصیت‌های امنیتی در تولیدات نمایشی کم رنگ است

۱۳:۱۰  -  ۰۹ آذر ۱۴۰۰
سوال و جواب دیباچه با بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

«شیوا خنیاگر»: با گذشت سال ها، سوژه‌ها به سمت تکرار رفتند و اصالت خود را از دست دادند!

۱۴:۰۳  -  ۰۷ آذر ۱۴۰۰
گپ خودمانی «دیباچه» با علی مشهدی درباره سریال‌های طنزی که روزگاری «خیابان خالی کن» بودند

بازیگران مطرح ِحوزه طنز ، به خاطر متن و قصه خوب سریالها ،درخشیدند/مجری «سریالیست» ایرادهایی ازسریالم گرفت که منطقی نبود/ذره ای تلویزیون ما را درک کند

۱۱:۵۸  -  ۰۶ آذر ۱۴۰۰
بازیگر فیلم سینمایی «منصور» در گفتگو با دیباچه مطرح کرد:

محسن قصابیان: «منصور» عِرق ملی وامید را در جامعه بسط می‌دهد

۱۰:۳۷  -  ۰۶ آذر ۱۴۰۰
گفت و گو « دیباچه » با اسفندیار قره باغی ،خواننده پیشکسوتی که به صدای انقلاب مشهور است

معاونت هنری وزیر، پیشنهاد پست اداره کل موسیقی را به من داد | اولین کاری که می کنم، جلوی برگزاری کنســـرت ها را می گیرم؛زیرا همه آن ها پلی بک است!

۱۶:۴۵  -  ۲۹ آبان ۱۴۰۰
گلایه‌های بازیگر سریال"داستان یک شهر" و فیلم سینمایی"سجاده آتش" در گفتگو با پایگاه خبری دیباچه

ایرانمنش : مسئولان کشورمان برای مقابله با تهاجم فرهنگی فقط  شعار می‌دهند | دست‌اندرکاران  تولید برنامه‌های تلویزیونی محدود به افرادی خاص شده‌!

۱۳:۱۳  -  ۰۱ آذر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها