شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹  |  Saturday, 27 February 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۶۲۷
تاریخ انتشار : ۲۸ : ۱۳ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۴


آزاده پورمختار، زهرا صبری، آزاده انصاری، عطاءاللّه کوپال و حمید جبلی هیأت انتخاب متن و طرح و ایده شانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک را بر عهده گرفتند
دیباچه:
مرضیه برومند دبیر شانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک به طور جداگانه احکام این پنج هنرمند شناخته شده تئاتر عروسکی را به عنوان هیأت انتخاب متون و طرح و ایده های عروسکی معرفی کرد.

دیباچه-جشنواره عروسکی

آزاده پورمختار عروسک‌گردان، گوینده و مدرس تئاتر عروسکی، زهرا صبری نویسنده، کارگردان و طراح شناخته شده تئاتر و تئاترعروسکی، آزاده انصاری کارگردان و مدرس تئاتر عروسکی، عطاء اللّه کوپال مدرس، نویسنده و پژوهشگر تئاتر در کنار حمید جبلی نویسنده، بازیگر و کارگردان شناخته شده تئاتر عروسکی ارزیابی آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره تئاتر عروسکی تهران – مبارک را بر عهده گرفتند.


تسنیم نوشت، طبق اعلام دبیرخانه نزدیک به 300 نمایشنامه و طرح و ایده عروسکی به دبیرخانه رسیده است. نتایج انتخاب این مرحله از جشنواره تا پایان بهمن ماه جاری اعلام می‌شود. شانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران مبارک با دبیری مرضیه برومند در سال 1395 برگزار می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹