پنجشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹  |  Thursday, 29 October 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۶۲۱۱
تاریخ انتشار : ۵۴ : ۱۰ - ۳۱ تير ۱۳۹۶
کارگردان سریال «در جستجوی آرامش» درباره این سریال بیان کرد که امیدوار است این سریال نتیجه خوبی بدهد و مورد اقبال قرار بگیرد.

به گزارش دیباچه، سعید سلطانی درباره سریال «در جستجوی آرامش» که آخر هفته ها از شبکه پنج سیما پخش می شود، گفت: هسته اصلی این سریال درباره دو دوست است که بیشتر از ۲۰ سال است با یکدیگر رفاقت دارند و از جوانی با هم کار کرده اند.

وی ادامه داد: این دو یک ایده مشترک برای ساخت دارویی دارند که برای درمان برخی سرطان ها مفید است و ضمن کار هم قرار است فرزندانشان با هم ازدواج کنند. در حین داستان مسایلی برای این دارو پیش می آید که این زندگی خانوادگی را هم تحت الشعاع قرار می دهد و شاید در قسمت هایی این مساله دارویی قصه را پلیسی می کند.

سعید سلطانی امیدوار است سریالش مورد اقبال قرار بگیرد

سلطانی با اشاره به موضوع قرار دادن دارو در این سریال اظهار کرد: مساله دارو در همه جا یک مساله استراتژیک است مخصوصا در کشور ما که زمانی در تحریم هم بوده است اهمیت بیشتری پیدا می کند. محققان کشور ما در منطقه خاورمیانه در حوزه تولید دارو جایگاه خوبی دارند هم به لحاظ سبقه تولید و هم به لحاظ تلاش و اهمیت کار.

این کارگردان عنوان کرد: خود مساله دارو به تنهایی جذابیتی ندارد و جنبه دراماتیکی ندارد هسته اصلی قصه ما هم خانوادگی است و این مسایل دارویی لایه های زیرین آن را تشکیل می دهد.

کارگردان «ستایش» در پایان درباره جذابیت این سریال گفت: با حوصله ای که نویسندگان جوان ما این قصه را نوشتند و همفکری هایی که داشتیم کار خوبی است و جزییات داستان درآمد. امیدوارم نتیجه آن را هم در اجرا ببینیم و مورد اقبال قرار بگیرد.

در این سریال که به تهیه کنندگی علی آشتیانی پور بازیگرانی چون مهدی هاشمی، داریوش فرهنگ، پژمان بازغی و... نقش ایفا می کنند.

موسیقی این سریال را نیز بهزاد عبدی ساخته است.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده