شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹  |  Saturday, 27 February 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۶۲۰
تاریخ انتشار : ۰۴ : ۱۲ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۴
هیئت انتخاب جشنواره فیلم موج کار تماشای آثار فیلمسازان را آغاز کرد و فردا 15 بهمن آخرین مهلت برای ارسال فیلم به دبیرخانه جشنواره است.

دیباچه:

ابراهیم حصاری دبیر این جشنواره گفت: هیئت انتخاب جشنواره فیلم کوتاه موج، متشکل از حسین مهکام، مجید رضا مصطفوی و رضا شیخلانی کار تماشای فیلم های ارسال شده به این جشنواره را آغاز کرده اند.تاکنون بیش از 1000 عنوان فیلم کوتاه در قالب مستند، انیمیشن و داستانی به دبیرخانه اولین جشنواره فیلم کوتاه موج ارسال شده است و هنرمندان پس ازثبت نام درسایت کد رهگیری دریافت کرده اند.

دیباچه-جشنواره موج


مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم کوتاه موج تا 15 بهمن ماه است و این زمان به هیچ عنوان تمدید نمی شود و فردا آخرین فرصت برای ارسال فیلم به دبیرخانه جشنواره است.

از میان آثار ارسال شده، 60 فیلم به مرحله دوم راه پیدا می کند که توسط هیئت داوران جشنواره متشکل از رسول صدرعاملی، نیکی کریمی، و ابوالفضل جلیلی داوری می شود.

به نقل از برنا فیلمسازانی که از سایت جشنواره کد رهگیری دریافت کرده اند می تواند جهت تسهیل در ارسال فیلم ها، علاوه بر دبیرخانه جشنواره، مستقر در جزیره کیش، آثار خود را به آدرس، تهران بلوار آفریقا بالاتر از چها رراه جهان کودک نبش کوچه کیش، پلاک 45 سازمان منطقه آزاد کیش ( معاونت اجتماعی – دبیرخانه جشنواره فیلم موج ) تحویل دهند.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹